АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

МЕТА І ЗАВДАННЯ кредитного модуля

Читайте также:
  1. III. Домашнє завдання
  2. IV. Домашнє завдання
  3. J Додаткові завдання
  4. V. Домашнє завдання.
  5. А) Завдання і джерела ревізій основних засобів
  6. АИМ -модулятор
  7. Амплітудно - імпульсна модуляція
  8. АНАЛОГОВАЯ МОДУЛЯЦИЯ
  9. Багатокритеріальні завдання оптимального керування
  10. Балансный (двухтактный) модулятор
  11. Виды модуляции
  12. Визначення групи кредитних операцій за станом обслуговування позичальником боргу за ними. Класифікація кредитного портфеля

Тепломасообмін.

Теплопровідність та конвективний теплообмін

МЕТОДИЧНІ вказівки

до виконання самостійної роботи студентів

для студентів напряму підготовки 6.050604 “Енергомашинобудування”

програми професійного спрямування “Котли і реактори”

 

Рекомендовано вченою радою теплоенергетичного факультету

 

 

Київ

НТУУ «КПІ»


 

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи студентів з кредитного модуля «Тепломасообмін. Теплопровідність та конвективний теплообмін» для студентів напряму підготовки 6.050604 «Енергомашинобудування», програми професійного спрямування “Котли і реактори” / Уклад.: В.О.Туз, Н.Л.Лебедь – К.: НТУУ «КПІ», 2013. – 18с.

 

Гриф надано вченою радою теплоенергетичного факультету

(протокол № від травня 2013 р.)

 

 

Електронне навчальне видання

 

Тепломасообмін.

Теплопровідність та конвективний теплообмін

 

МЕТОДИЧНІ вказівки

до виконання самостійної роботи студентів

 

для студентів напряму підготовки 6.050604 “Енергомашинобудування”

програми професійного спрямування “Котли і реактори”

 

 

Укладачі: Туз Валерій Омелянович, д.т.н,. професор

Лебедь Наталія Леонідівна, к.т.н., старший викладач

Відповідальний
редактор: Коньшин В.І., к.т.н., доцент

Рецензент: Трокоз Я.Є., старший викладач каф. ТПТ

 

 

За редакцією укладачів

 


 

Методичні вказівки призначені для якісної організації самостійної роботи студентів при вивчені кредитного модуля, підвищення свідомості студентів у навчанні і поліпшення результатів навчання.

 

МЕТА І ЗАВДАННЯ кредитного модуля

Кредитний модуль «Тепломасообмін. Теплопровідність та конвективний теплообмін» відноситься до дисциплін нормативної частини циклу професійної та практичної підготовки для напряму підготовки 6.050604 “Енергомашинобудування” спеціальності „Котли та реактори”.

Метою вивчення кредитного модуля є набуття студентами комплексу теоретичних і практичних знань, що дозволяють проводити розрахунки інтенсивності процесів – теплопровідності, конвективного теплообміну; розраховувати температурні поля елементів енергетичного обладнання простої форми; визначати особливості різних видів теплообміну; визначати величину теплових потоків при різних видах теплообміну; розраховувати максимально допустимі теплові навантаження; передбачати заходи щодо підвищення надійності роботи та техніко-економічних показників теплообмінного обладнання.

З метою успішного практичного засвоєння дисципліни передбачається виконання студентами циклу лабораторних та практичних занять та індивідуальних завдань розрахункової роботи.

Основна ціль практичних занять: придбання навичків розрахунку інтенсивності теплообмінних процесів в елементах теплообмінного обладнання. Основна ціль лабораторних занять: оволодіння студентами основними методами при числовому розв‘язанні конкретних задач теплообміну. При виконанні лабораторних робіт студент має отримати знання по темі лабораторної роботи та досвід свідомого застосування пакетів прикладних програм (Excel, MathCAD, Math Lab) при розв‘язанні конкретних задач.

Основна ціль індивідуальних завдань: це закріплення та більш глибоке засвоєння навчального теоретичного матеріалу, викладеного у лекціях дисципліни, практичних заняттях та придбання студентами умінь та навичок розрахунку інтенсивності різних процесів теплообміну.

Завданням кредитного модуля є набуття студентами комплексу знань, для вирішення типової задачі діяльності та забезпечення певної компетенції.

 

Уміння Типова задача діяльності Компетенція
Виконувати розрахунки і аналізувати результати процесів теплопередачі при відповідних умовах однозначності Аналіз, розрахунок, теоретичне та експериментальне дослідження параметрів процесу теплопередачі в технологічних пристроях Знання теорії теплопровідності, конвективного і променистого теплообміну, теплообміну при фазових перетвореннях, а також методичних і алгоритмічних основ розрахунків для вирішення прикладних і наукових завдань в галузі енергомашино-будування
Застосовувати положення теорії подібності при моделюванні і розрахунку процесів конвективного теплообміну Аналіз, розрахунок, теоретичне та експериментальне дослідження параметрів процесу конвективного теплообміну в технологічних пристроях
Аналізувати основні положення теорії пограничного шару і виконувати розрахунки внутрішніх і зовнішніх задач процесів конвективного теплообміну

 

Набуті знання мають стати запорукою подальшого успішного засвоєння студентами спеціальних дисціплин, як «Топочні процеси та обладнання», «Парові та газові турбіни», «Математичні методи та моделі», «Теплообмін в газовому тракті парових котлів», «Водопідготовка та водний режим», «Енергетичні котельні установки», «Парогенератори та теплообмінники АЕС», «Теплогідравличні процеси в енергетичних установках», «Ядерні енергетичні установки», «Основи наукових досліджень», а також при виконанні курсових проектів та робіт, дипломного проекту (роботи) бакалавра.

Вивчення курсу ґрунтується на використанні знань, отриманих при вивчені таких фундаментальних та професійно-орієнтованих курсів, як «Математика», «Хімія», «Фізика», «Технічна термодинаміка», «Гідрогазодинаміка».

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)