|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Міжнародно-правове регулювання валютно-фінансових і кредитних відносин. Міжнародне інвестиційне право (2 години)
Питання для обговорення: 1. Поняття та система міжнародного валютного права. 2. Організаційно-правовий механізм міжнародної валютної системи. 3. Сутність міжнародного інвестиційного права та його джерела. 4. Міжнародно-правове регулювання іноземних інвестицій. Мета: сформувати у студентів цілісне уявлення про місце і роль міжнародного валютного права в системі права, значення організаційно-правового механізму міжнародної валютної системи в регулюванні міжнародних валютних відносин, а також про стан і перспективи міжнародно-правового регулювання іноземних інвестицій. План заняття: o Обговорення питання «Місце і роль міжнародного валютного права в системі права». o Усне опитування студентів («ланцюжком», «вибіркове» та ед.) з наступних орієнтовних питань: - Джерела міжнародного валютного права. - Міжнародні кредити та їх регулювання. o Дискусія на тему «Міжнародні договори як джерело інвестиційного права». o Виступи студентів із завчасно підготовленими доповідями з питань теми та надання відповідей на запитання своїх колег. o Рольова гра «Аналітик», тобто той, хто підводить підсумки.
Перелік компетенцій: - вміння провадити дослідження міжнародного характеру та масштабу у валютній та інвестиційній сфері, - уміння знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел, - засвоєння основ базових знань з поняття, системи та джерел міжнародного валютного права, - дослідницькі знання та уміння з організаційно-правового механізму міжнародної валютної системи, - здатність працювати самостійно із аналізу правового регулювання міжнародних кредитів, - знання особливостей та тенденцій сучасного цивілізаційного розвитку міжнародно-правового регулювання іноземних інвестицій, - критично мислити і генерувати креатині ідеї та вирішувати важливі проблеми міжнародного інвестиційного права на інноваційній основі, - розуміння культури та звичаїв інших країн із правового регулювання іноземних інвестицій, - ініціативність та дух підприємництва. Інформаційне забезпечення:
9. Міжнародне економічне право: Підручник / В. Опришко, А. Коста, К. Квінтано та ед.; За наук.ред. В. Опришка. – К.: КНЕУ, 2006. – 496 с.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |