|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Міжнародне транспортне право (2 години)
Питання для обговорення: 1. Поняття та джерела міжнародного транспортного права. 2. Правове регулювання міжнародних морських перевезень. 3. Правове регулювання міжнародних річкових перевезень. 4. Правове регулювання міжнародних залізничних перевезень. 5. Правове регулювання міжнародних автомобільних перевезень. 6. Правове регулювання повітряних перевезень.
Мета: сформувати у студентів цілісне уявлення про поняття, джерела та систему міжнародного транспортного права як галузі права. План заняття: o Вступна міні-лекція у формі конференції з можливим використанням мультимедійних засобів. o Обговорення проблеми визначення місця міжнародного транспортного права в системі права. o Обговорення самостійно вивченого матеріалу. Перелік компетенцій: - знання особливостей та тенденцій сучасного цивілізаційного розвитку міжнародного транспортного права, - вміння провадити дослідження міжнародного характеру та масштабу у транспортній сфері, - уміння знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел, - розв’язання проблем міжнародного транспортного права та прийняття адекватних рішень, - взаємодія (робота у команді), - міжособистісні навики та уміння, - здатність спілкуватися з експертами з інших галузей. Інформаційне забезпечення:
16. Міжнародне економічне право: Підручник / В. Опришко, А. Коста, К. Квінтано та ед.; За наук.ред. В. Опришка. – К.: КНЕУ, 2006. – 496 с. 4.2. ПЛАНИ НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ В МІЖСЕСІЙНИЙ ПЕРІОД Студенти заочної форми навчання у міжсесійний період виконують індивідуальне завдання з науки (дисципліни) «Міжнародне економічне право» у письмовому вигляді із захистом та обговоренням шляхом самостійного опрацювання інформаційних джерел, підготовки виступів на контактних заняттях, планом яких передбачено обговорення наукових доповідей (презентацій) студентів та обов’язкового письмового викладення опрацьованого за індивідуальною темою матеріалу. Мета самостійної роботи студентів заочної форми навчання полягає у поглибленні теоретичних і практичних знань, отриманих в процесі вивчення дисципліни, самостійного опрацювання міжнародних документів і національних нормативно-правових актів, навчальної та спеціальної літератури, узагальнення зібраної інформації та обґрунтування зроблених висновків і пропозицій, описання одержаних результатів. Завдання, що виконуються у міжсесійний період щорічно оновлюються і отримуються студентами на початку навчального семестру при проведенні установчих (вступних) лекцій. Вибір теми здійснюється студентом відповідно до його порядкового номера у списках групи. Виконання та належне оформлення (відповідно до вимог) індивідуального завдання оцінюється в 10 балів. Обов’язковий захист індивідуального завдання відбувається під час проведення «Дня заочника» або під час контактних занять (за вибором викладача) та оцінюється у 10 балів. Виконані індивідуальні завдання студенти здають або пересилають поштою на кафедру не пізніше, ніж за місяць до початку чергової сесії.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |