|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Комунальне господарство включаєа) водопостачання та водовідведення; б) житлове будівництво; в) утримання гуртожитків; г) елктро, газо, теплопостачання.
6. Що належить до джерел фінансування ремонту житлового фонду підприємств житлового господарства: а) доходи від оренди; б) бюджетні асигнування; в) перевищення доходів над видатками по експлуатації житлового фонду; г) усі відповіді правильні.
7. Яка мета реформи житлово-комунального господарства в Україні: а) встановлення державної монополії в сфері житлово-комунального господарства; б) приватизація державних житлово-комунальних підприємств; в) створення ефективного ринкового механізму функціонування житлово-комунального господарства; г) поліпшення контролю за функціонуванням підприємств житлово-комунального господарства?
8. Які складові доходів транспортних підприємств: а) доходи від платних перевезень; б) бюджетні дотації; в) доходи від здачі в оренду автотранспорту; г) усі відповіді правильні.
9. Від яких чинників залежить сума квартирної плати: а) від кількості осіб, що проживають у квартирі; б) від розмірів середньорічної житлової площі і середньої в) від кількості повнолітніх осіб, що проживають у приміщенні; г) від кількості неповнолітніх осіб, що проживають у приміщенні?
1. Об’єктами фінансового контролю на місцевому рівні є: а) місцеві бюджети і місцеві запозичення; б) комунальне майна та земля; в) фінансові та бухгалтерські служби установ і підприємств; г) спеціалізовані структурні підрозділи галузевих відомств.
2. Органи та посадові особи, наділені правами й обов’язками учасників бюджетних правовідносин – це: а) розпорядники бюджетних коштів; б) учасники бюджетного процесу; в) одержувачі коштів місцевого бюджету; г) усі відповіді правильні. 3. Завданнями фінансового контролю на місцевому рівні є: а) забезпечення економного та ефективного використання матеріальних ресурсів; б) виявлення можливих резервів розширення ресурсної бази; в) забезпечення достовірності інформації про фінансову діяльність; г) усі відповіді правильні.
4. Основними елементами системи управління місцевим фінансами є: а) компетенція місцевих органів влади в галузі фінансів; б) місцеві фінансові органи та фінансовий контроль на місцевому рівні; в) казначейська система обслуговування місцевих бюджетів; г) усі відповіді правильні.
5. Фінансовий контроль на місцевому рівні передбачає: а) оперативне втілення управлінських заходів щодо виправлення виявлених недоліків; б) компенсацію заподіяної шкоди; в) застосування санкцій до винних осіб; г) усі відповіді правильні.
6. Розрахункове обслуговування бюджетних установ органами казначейства – це: а) зарахування коштів на рахунки бюджетних установ; б) здійснення операцій з готівкою; в) надання бюджетним установам інформації про рух коштів на їхніх рахунках; г) здіснення на основі розрахункових документів грошових переказів.
7. Виділити функції, які виконує місцевий фінансовий орган: а) ведення реєстру розпорядників бюджетних коштів; б) здійснення бюджетного планування і прогнозування; в) розробка інструкцій з підготовки бюджетних запитів; г) координація діяльності учасників бюджетного процесу.
8. Виділити стадії виконання місцевих бюджетів за видатками: а) затвердження кошторисів розпорядникам бюджетних коштів; б) взяття бюджетних зобов’язань; в) підготовка та розгляд звіту про виконання місцевого бюджету; г) розгляд і прийняття рішення про місцевий бюджет.
9. Регламентована нормами права діяльність, пов’язана зі складанням, розглядом, затвердженням бюджетів та їх виконанням – це: а) бюджетний процес; б) бюджетний цикл; в) бюджетний період; г) усі відповіді правильні.
10. Повноваження щодо складання звітів про виконання місцевого бюджету та їх подання на розгляд належать до компетенції: а) Ради міністрів АРК; б) місцевої державної адміністрації; в) виконавчого органу місцевої ради; г) усі відповіді правильні.
11. Місцевий фінансовий орган - це: а)установа (організація), що фінансується з місцевого бюджету; б)установа, яка, відповідно до законодавства України, організовує та здійснює функції по складанню, виконанню місцевих бюджетів, контролю за витрачанням коштів розпорядниками бюджетних коштів; в)установа, яка здійснює функції по фінансуванню місцевих бюджетів; г)усі відповіді правильні
12. Які є методи фінансового контролю на місцевому рівні: а)попередній, поточний і наступний; б)ревізії та перевірки; в)самоаналіз; г)аудит?
13. Стратегічне управління місцевими фінансами - це: а)діяльність щодо перевірки правильності розподілу створеної вартості, утворення і витрачання фондів грошових коштів, цільового використання коштів; б)діяльність, що виражається в установленні обсягів фінансових ресурсів адміністративно-територіальних одиниць на перспективу для реалізації цільових програм, пов'язаних з піднесенням економіки регіонів України, проведенням її структурної перебудови, розвитком АПК, а також вирішенням соціальних проблем; в)діяльність, що полягає в маневруванні наявними фінансовими ресурсами органів місцевого самоврядування, залученні додаткових коштів, ефективному витрачанні наявних грошових засобів; г)регламентована нормами і права діяльність, пов'язана зі складанням, розглядом, затвердженням бюджетів, їх виконанням, розглядом звітів про виконання бюджетів, що становлять бюджетну систему України.
14. Кому підпорядковуються місцеві фінансові органи? а)вищестоящому фінансовому органу; б)державним адміністраціям; в)місцевим радам; г)усі відповіді правильні.
15. Фінансовий контроль як функціональний елемент управління місцевими фінансами - це: а)діяльність щодо перевірки правильності розподілу створеної вартості, утворення і витрачання фондів грошових коштів, цільового використання коштів; б)діяльність, що виражається в установленні обсягів фінансових ресурсів адміністративно-територіальних одиниць на перспективу для реалізації цільових програм, пов'язаних з піднесенням економіки регіонів України, проведенням її структурної перебудови, розвитком АПК, а також вирішенням соціальних проблем; в)діяльність, що полягає в маневруванні наявними фінансовими ресурсами органів місцевого самоврядування, залученні додаткових коштів, ефективному витрачанні наявних грошових засобів; г)регламентована нормами права діяльність, пов'язана зі складанням, розглядом, затвердженням бюджетів, їх виконанням, розглядом звітів про виконання бюджетів, що становлять бюджетну систему України. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |