АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Кількість тепла

Читайте также:
  1. B Кількість бактерій в 1 л води
  2. L.3.1. Процессы переноса вещества и тепла.
  3. Автоматизированная система управления отпуска тепла
  4. Вентиляция с рекуперацией тепла
  5. Влияние тепла в различные периоды
  6. Годовой расход тепла рассчитывается в зависимости от удельных теплопотерь здания и продолжительности отопительного периода.
  7. Горіння — це складне, швидкоплинне фізико-хімічне перетворення речовин, яке супроводжується виділенням тепла і світла
  8. и расхода тепла на сушку
  9. Инженерная разработка мер защиты от избыточного тепла
  10. Использование системы вентиляции с рекуперацией тепла
  11. Источник света и тепла в вашей душе
  12. Кількість адміністративно-господарського персоналу
Початкова температура конструкцій Кількість тепла, що поглинається 1м2 поверхонь конструкцій які захищають, ккал/год
залізобетон цегляна кладка
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Система вентиляції включає повітрянозабірні пристрої, противибухові пристрої, протипильові фільтри, передфільтри, фільтри-поглиначі, вентиля­тори, розвідну мережу та повітрянорегулюючі пристрої. Якщо сховище знахо­диться в місцях суцільних пожеж, в системі постачання повітря додатково передбачаються засоби регенерації.

Забір повітря до сховища здійснюється за одним з двох каналів забору повітря, тобто для кожного режиму передбачається окремий забір повітря. Відстань між забірами повітря приймається не менш 10м від викидів витяжних систем вентиляції сховища, приміщення ДЕС та викиду від дизеля.

Забір повітря для режиму чистої вентиляції звичайно сполучається з аварійним виходом зі сховища, а для режиму фільтровентиляції з передтамбуром сховища. На кожному заборі повітря та витяжних каналах перед­бачається влаштування противибухових пристроїв, які виключають проник­нення вибухової хвилі до сховища.

Очищення повітря при режимі чистої вентиляції проходить в протипиловому фільтрі ФЯР, який обладнується звичайно за лінією герметизації (в аварійному виході, або іншому місці). Протипиловий фільтр складається з металевих сіток, які просякнуті веретенним маслом та зібрані в пакет. Пил, який міститься в повітрі, проходить крізь фільтр, прилипає до масляної плівки заповнювача фільтра. Продуктивність одного фільтра ФЯР складає 1500 м3/год.

Разом з тим при режимі фільтровентиляції повітря пропускають крізь передфільтри аерозольного типу ПФП-1000 продуктивністю 1000 м3/год, де повітря додатково очищується від радіаційного і іншого пилу, та фільтри-поглиначі (ФПУ-200, ФП-300), де повітря очищується від радіаційних та отруйних речовин, бактеріальних аерозолів і ядучих димів. Фільтри-поглиначі являють собою барабан з двома центральними та одним боковим отворами, який працює за принципом фільтрую­чого протигаза. Зовнішнє повітря надходить у фільтр крізь один з централь­них отворів, проходить крізь картонний фільтр та шар вугілля-каталізатора, де очищується і виходить крізь бокові отвори. Фільтри-поглиначі мають значний аеродинамічний опір, що ускладнює подання великої кількості повітря. Продуктивність одного ФПУ-200 – 100 м3/год, ФП-300 - 300 м3/год. Фільтри-поглиначі монтуються в колонки по 1-Зшт у кожній. При необхідності подання великої кількості повітря колонки об'єдну­ють у батареї. Фільтровентиляційне обладнання установлюється в окремому приміщенні (фільтровентиляційному приміщенні).

Подання зовнішнього повітря до сховища здійснюється за допомогою вентиляторів різних систем з електроручним, або електромоторним приводом (додаток Г).

Всховищах місткістю до 150 чоловік очищення повітря здійснюється фільтровентиляційними комплектами ФВК-1 та ФВК-2, з продуктивністю:

- за режимом чистої вентиляції - 1500 м3/год;

- за режимом фільтровентиляції - 300 м3/год.

Таблиця 3.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)