АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА. Політична психологія – це самостійний науковий напрям, який вирішує питання пов’язані із політико-психологічною проблематикою

Читайте также:
  1. Пояснительная записка
  2. Пояснительная записка
  3. Пояснительная записка
  4. ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
  5. Пояснительная записка
  6. Пояснительная записка
  7. Пояснительная записка
  8. ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
  9. Пояснительная записка
  10. Пояснительная записка
  11. Пояснительная записка
  12. Пояснительная записка

Політична психологія – це самостійний науковий напрям, який вирішує питання пов’язані із політико-психологічною проблематикою. На сучасному етапі розвитку суспільства він є актуальним у багатьох розвинених країнах. Політична психологія інтегрує в собі знання з політології, загальної та соціальної психології. Вона вивчає феномени, які мають місце у суспільно-політичних стосунках між людьми, аналізує причини та особливості формування політичної свідомості.

Основна мета вивчення дисципліни “ Політична психологія ” – поглиблення знань про закономірності розвитку особистості та суспільства, вивчення і дослідження психологічних аспектів політичного життя сучасного суспільства. Даний курс призначений для студентів спеціальності “Психологія”, тому питання політичної психології розглядаються цілеспрямовано. Кінцевою метою курсу є формування чіткої структурної схеми дисципліни “Політична психологія” та знань, вмінь і навичок аналізу сучасної політичної системи, політичної діяльності суб'єктів політики, іміджу політичних партій та їх лідерів.

Даний курс призначений для студентів спеціальності “Психологія”, тому питання політичної психології розглядаються цілеспрямовано.

Кінцевою метою курсу є формування чіткої структурної схеми дисципліни “Політична психологія” та знань, вмінь і навичок аналізу сучасної політичної системи, політичної діяльності суб'єктів політики, іміджу політичних партій та їх лідерів.

В результаті вивчення дисципліни студент повинен знати:

· основні поняття та визначення політичної психології;

· історію розвитку політичної психології та її сучасний стан;

· психологічні особливості різних політичних режимів;

· соціально-політичні технології та характеристики політичних маніпуляцій;

· основні компоненти організації політичних кампаній та формування іміджу політиків;

· застосовувати отримані знання для аналізу політичної ситуації;

· аналізувати причини політичних конфліктів;

· встановлювати взаємозв’язки між структурними елементами політичної психології;

· проводити психологічне політичне консультування та дослідження особливостей політичного розвитку країни;

· специфіку політичної соціалізації особистості.;

· психологічні особливостей різних політичних режимів;

· психологічні особливості проведення політичних кампаній, політичної реклами та компонентів психологічного впливу;

· етапи формування іміджу політичних партій та політичних лідерів;

· основи політичного психологічного консультування.

Міжпредметні зв‘язки: Філософія. Історія. Політологія. Соціологія. Загальна та соціальна психологія. Психологія реклами. Основи психологічного консультування. Психологія управління.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)