|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичнихта емоційних страждань пацієнтів, що знаходяться на стадії невиліковних хвороб, а також надання психосо-ціальної й моральної підтримки членам їх сімей це: а) медико-психологічна підтримка; б) медична реабілітація; в) паліативна допомога. 154. Медичною й фармацевтичною діяльністю в Україні можуть займатися особи: а) що мають тільки спеціальну освіту; б) що мають спеціальну освіту й відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам; в) що не мають спеціальної освіти, але як виняток мають 155.Елементами професійної помилки медичного працівника є: а) помилка; б) сумлінність; в) намір. 156.Юридичний аналіз професійних помилок медичних працівників повинен проводитися з дотриманням наступних принципів: а) презумпції провини медичного працівника; б) всебічність; в) повнота; г) об’єктивність (безпристрасність).
157.Вимога всебічності дослідження обставин справи означає що: а) в ході юридичного аналізу мають бути з’ясовані і проаналізовані усі обставини (факти), що мають значення для ухвалення правильного рішення; в) розглянуті і перевірені усі версії відносно досліджуваних обставин.
158.Критеріями, що характеризують достовірність висновку судово-медичного експерта, у межах конструкційної гносеологічної моделі являються: а) пізнання ґрунтоване на сучасних досягнень науки і техніки; б) висновки судово-медичного експерта сформульовані відповідно до законів логіки і знаходять підтвердження в дослідженнях більшості сучасних учених; в) дотримані усі процесуальні гарантії достовірності висновку судово-медичного експерта; г) істина розглядається як властивість логічно обґрунтованого наукового знання. Ким у закладах охорони здоров'я здійснюється експертиза тимчасової непрацездатності (ЕТН) громадян? а) лікарем; б) комісією лікарів (ЛКК); в) медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК); г) медичною радою закладу охорони здоров'я.
Хто в Україні здійснює експертизу тривалої або стійкої втрати працездатності? а) медико-соціальні експертні комісії (МСЕК); б) лікар; в) комісія лікарів (ЛКК).
Для кого висновки органів медико-соціальної експертизи про умови і характер праці інвалідів є обов'язковими до виконання? а) власників підприємств, установ і організацій; б) фізичних осіб; в) адміністрацій підприємств, установ і організацій; г) органів виконавчої влади на місцях.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |