|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Семінар 1 за темою 3Запитання для дискусії: 1. У чому відмінність між покаранням та кримінальною відповідальністю? 2. Які ознаки покарання виокремлюються в теорії кримінального права? 3. Як визначено мету покарання в законі про кримінальну відповідальність? 4. Що таке система покарань і в чому полягає її кримінально-правове значення? 5. Які види основних покарань передбачено в КК України? 6. Які покарання є виключно додатковими згідно з КК України? 7. Що таке «змішані покарання» та які з покарань належать до їх числа?
Семінар 2 за темою 3 Запитання для дискусії: 1. Що таке загальні засади призначення покарання і в чому їх відмінність від принципів призначення покарання? 2. Які існують проблемні аспекти обставин, що пом’якшують та обтяжують покарання? 3. Які умови призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено санкцією відповідної кримінально-правової норми та за наявності обставин, що його пом’якшують? 4. Які особливості призначення покарання за незакінчений злочин і злочин, вчинений у співучасті? 5. Як визначено порядок призначення покарання за сукупністю злочинів? 6. Який порядок призначення покарання за сукупністю вироків? 7. Як здійснюється корегування призначеного покарання?
Практичне заняття 1 за темою 3 Завдання 1. Суддею місцевого суду за дрібне розкрадання державного майна О. піддано штрафу на суму 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Через два місяці в Солом’янському районі м. Київ його було затримано за таємне викрадення гаманця у С. За це О. було засуджено до штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ознайомтеся зі ст. 51 КУпАП та ст. 185 КК України і визначте юридичну природу штрафу у кожному з цих випадків.
Завдання 2. Ш., керуючи в нетверезому стані автомобілем Москвич, що належав Р., порушив Правила дорожнього руху, внаслідок чого машина перекинулась. Р. заподіяно середньої тяжкості тілесні ушкодження. Згідно з ч. 1 ст. 286 КК України Ш. засуджено до одного року виправних робіт з позбавленням права керувати транспортним засобом на два роки. Розглянувши справу в апеляційному порядку, апеляційний суд вирок місцевого суду в частині позбавлення права керувати транспортними засобами скасував. При цьому він послався на те, що півроку тому Ш. за керування транспортним засобом у стані сп’яніння уже позбавлено такого права строком на два роки і тому призначати покарання такого самого виду потреби не було. Чи правильно вирішив справу апеляційний суд?
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |