|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
VІ. Закріплення знань, умінь та навичок1. Читання вірша «Чесна бідність» мовою оригіналу 2. Порівняння звучання вірша мовою оригіналу та в перекладах (українською, російською мовами). 3. «Шифровка». Розшифруйте вислів з вірша Р. Бернса «Чесна бідність»: «Л д н — с к р б, ц н н ш й д с ь г». (Пропущені голосні: «Людина — скарб, цінніший од усього».)
VIІ. Домашнє завдання. Знати основні відомості про життя Р. Бернса, навчитися виразно читати вірш, відповідати на питання підручника (с. 199).
VIII. Підсумок уроку. Виставлення оцінок. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Інститут філології та суспільствознавства Факультет іноземної філології
Секція зарубіжної літератури та російської мови
План-конспект уроку №4 проведеного у 5-А класі школи №3 студентом 43 групи Савчуком Юрієм Методист з зарубіжної літератури: Черевченко О.М.
Вчитель з зарубіжної літератури: Рой А.Ф
Умань 2013 Тема. Віра у світове братерство – основна ідея твору. Мета: узагальнити знання учнів про життя і творчість Р. Бернса; формувати вміння цілісного аналізу тексту; розвивати вміння з'ясовувати роль художньо - виражальних засобів у тексті; навчати учнів розкривати головну ідею твору; розвивати навички виразного читання, вміння володіти голосом, усного та писемного зв'язного мовлення; виховувати високі морально - етичні якості школярів. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Методи й прийоми: розповідь, евристична бесіда. Міжпредметні зв’язки: історія, географія, інформатика. Обладнання: портрет письменника, підручник. Звання - лиш карб, Людина - скарб, Цінніший до усього. Р. Бернс Зміст уроку
Хід уроку I. Організаційний момент. — Доброго дня всім. Сідайте, будь ласка.
ІI. Мотивація навчальної діяльності школярів. Український кобзар Тарас Шевченко назвав Роберта Бернса «поетом народним і великим». А заслужив він таку високу похвалу тому, що писав про найважливіше для кожного народу - про свободу, любов до Батьківщини, людську гідність, що не залежить ні від матеріального стану, ні від походження.
III. Презентація теми та мети уроку. — Сьогодні ми з вами продовжимо говорити про шотландського поета Роберта Бернса, його світогляд та саму поезіє Роберта Бернса. IV. Сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу. Робота з портретом. - Про що свідчить вираз обличчя людини на портреті? - Що ви можете сказати про очі поета? - Чи можна сказати якою людиною був Роберт Берне?
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |