|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Складання монтажної схеми аерозольтранспортуТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання лабораторної роботи АНАЛІЗ РОБОТИ ТА РОЗРАХУНОК АЕРОЗОЛЬТРАНСПОРТНИХ УСТАНОВОК для студентів спеціальності 7.090221 „Обладнання переробних і харчових виробництв” денної та заочної форми навчання, спеціальності 7.091702 „Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” Всі цитати, цифровий СХВАЛЕНО та фактичний матеріал, на засіданні кафедри бібліографічні відомості машин і апаратів перевірені. Написання харчових виробництв одиниць відповідає Протокол № стандартам від ___________ р. Підписи авторів ______________________ „_____”___________200_ р. Підпис завідувача кафедри ____________ „_____”___________200_ р. Підпис рецензента ____________________ „_____”___________200_ р. Київ НУХТ 200_ Мета роботи 1.1. Проаналізувати роботу лінії аерозольтранспорту на хлібозаводі. 1.2. Визначити: тиск повітря в борошнопроводі, витрати стиснутого повітря, діаметр борошнопровода, потужність електродвигуна для транспортування борошна. 1.3. За розрахунками підібрати відповідні компресори та встановити їх кількість.
Складання монтажної схеми аерозольтранспорту
Викреслюють розгорнуту схему кожної ділянки: обладнання, трубопроводи, коліна, перемикачі, відводи та ін.; вказують довжину горизонтальних і вертикальних ділянок. Система аерозольтранспорту на хлібозаводі складається з чотирьох основних ділянок (рис.1).
Рис. 1. Схема аерозольтранспорту: 1 – приймальний щиток; 2 – транспортний трубопровід; 3 – силос у складі БЗБ; 4 – роторний (шлюзовий) живильник; 5 – перемикач; 6 – циклон-розвантажувач; 7 – просіювач; 8 – шнековий живильник; 9 – виробничий силос; 10 – шнек; 11 – тістомісильна машина.
І-ша ділянка: Від приймального щитка 1 до самого віддаленого силосу складу БЗБ-3. Розраховується лише у випадку коли відсутній компресор на автоборошновозі (тобто використовується компресор заводу) або під час доставки на завод борошна в мішках (тоді потрібно установити борошноприймач ХПМ). ІІ –га ділянка:Від силосів 3 складу БЗБ до циклона-розвантажувача 6, причому береться відстань від найвіддаленішого силосу в лінії по відношенню до циклону. В прийнятій схемі силоса складу БЗБ встановлені на тензометричних датчиках, тому відпадає необхідність в автоматичних вагах типу ДМ-100М для контролю борошна, що подається на виробництво. В протилежному випадку в кінці даної ділянки аерозольтранспорту встановлюємо циклон 6, а фільтр-розвантажувач типу М-104 над автовагами ДМ-100М. ІІІ- тя ділянка: Від просіювача 7 до виробничих силосів 9, причому враховують відстань до найвіддаленішого силосу. ІV –та ділянка: Від виробничого силосу 9 до тістомісильних і заквасочних машин 11; якщо борошно з виробничих силосів подається на заміс шнеками, то необхідність в розрахунку даної ділянки аерозольтранспорту відпадає.
В приведненій схемі аерозольтранспорту потрібно розрахувати тільки дві ділянки: ІІ - від силосів складу БЗБ до просіювачів і ІІІ - від просіювачів до виробничих силосів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |