АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Підготовка до закриття періоду

Читайте также:
  1. IV. Підготовка сержантів (старшин) і кваліфікованих солдатів (матросів)
  2. VI. Підготовка процесуальних документів до практичного заняття – до 5 балів за кожний документ
  3. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  4. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  5. Виявлення та підготовка до буріння пасток нафти і газу
  6. ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНА І ВІЙСЬКОВО-СПЕЦІАЛЬНА ПІДГОТОВКА
  7. Встановлюється між співрозмовниками, можна назвати її етапи: підготовка до бесіди,
  8. етап: Підготовка наради
  9. Закон спадаючої граничної продуктивності закриття рахунків у банках
  10. Закриття та продовження форвардного контракту
  11. Засновницьки документи підприємства та їх підготовка.
  12. Звільнення у зв'язку з скасуванням вироку і закриттям кримінальної справи

Тема: ЗАКРИТТЯ ПЕРІОДУ ТА ПІДГОТОВКА ЗВІТНОСТІ

 

Зміст

Підготовка до закриття періоду.

Документ «Финансовые результаты».

Підготовка до складання регламентованих звітів.

Особливості формування звітів.

Перевірка побудованих звітів.

Вивантаження у форматі xml.

Підготовка до закриття періоду.

У прикладному рішенні чітко описано алгоритм — порядок і правила виконанні операцій закриття періоду.

У системі враховано таке:

— для бухгалтерського та здебільшого для податкового обліку основним періодом є місяць, тобто більшість регламентних операцій виконуються щомісяця.

Склад операцій залежить:

— у бухгалтерському обліку — від настройок облікової політики організації;

— у податковому обліку — від режиму оподаткування організації.

Значна частина регламентних операцій виконується спеціалізованим документої «Закрытие месяца». Виконання решти операцій забезпечується спеціальними окремими документами. До регламентних операцій, що завершують період, у типовій конфігурації належать:

нарахування амортизації необоротних активів у бухгалтерському та податковому обліку;

переоцінка валютних коштів та відображення курсових різниць у бухгалтерському та податковому обліку;

розрахунок та списання сум витрат майбутніх періодів;

коригування вартості списаної номенклатури в бухгалтерському обліку — для ор­ганізацій, в обліковій політиці яких установлено спосіб оцінки МВВ (матеріально-виробничих витрат) «по средней», виходячи із середньої вартості списаних товарів на кінець місяця;

розрахунок фактичної собівартості продукції (послуг) та коригування здійснених протягом місяця проводок;

переоцінка вартості запасів на дату балансу в бухгалтерському обліку (за но­менклатурними позиціями, для яких визначено ціну чистої вартості реалізації), якщо для організації зазначено параметри оцінки запасів на дату балансу;

розрахунок торговельної націнки щодо товарів.

Документом оформляються й операції, пов'язані з податковим обліком основних засобів.

У програмі наприкінці періоду також необхідно провести такі регламентні операції з податку на прибуток та ПДВ, а саме:

— коригування очікуваного податкового кредиту і податкових зобов'язань щодо всіх незакритих авансів (документ «Регистрация авансов в налоговом учете»);

— коригування очікуваного та підтвердженого ПДВ у разі неотримання податкових документів або помилок при їх заповненні (документ «Корректировка ожидаемого и подтвержденного НДС);

— розрахунок та відображення в обліку податку на прибуток, а також відстроче­них податкових активів та зобов'язань за допомогою документа «Расчеты по налогу на прибыль»;

— нормування витрат з податку на прибуток;

— визначення фінансового результату за допомогою документа «Определение финансового результата».

Регламентні операції, що виконуються документом «Закрытие месяца», може бути оформлено як одним, так і різними примірниками цього документа. При цьому для більшості таких операцій обов'язково має дотримуватися послідовність їх виконан­ня, крім того, кожну регламентну операцію можна проводити не більше одного разу на місяць. Таким чином, якщо ви у звітному періоді оформляєте кілька документів «Закрытие месяца», то стежте, щоб регламентні операції в них не повторювалися, інакше документ не можна буде провести.

Перш ніж розпочати проведення регламентних операцій, слід перевірити правиль­ність відображення в обліку звичайних господарських операцій. У разі виявлення помилок їх виправлення має бути повністю завершено перед початком використан­ня процедури закриття місяця. Перевірити правильність ведення обліку допоможе «Экспресс-проверка ведения учета» (меню «Операции - Регламентные операции»).

 

Аналіз стану бухгалтерського обліку проводиться однойменним звітом.

 

Рекомендується також перепровести всі документи за звітний період за допомогою групової обробки «Групповое перепроведение документов» (меню Сервис/Групповое перепроведение документов).

І тільки після того, як усі помилки виправлено, починаємо роботу з документом «Закрытие месяца» (меню Операции/регламентные операции).

Для виконання процедури завершення періоду в шапці документа потрібно вказати період – останню дату місяця та організацію.

Таблична частина складається з переліку регламентних операцій бухгалтерського та податкового обліку. Список операцій залежить від настройо облікової політики та схеми оподаткування організації.

Під час проведення документа буде виконано всі необхідні розрахунки та сформовано відповідні проводки в бухгалтерському і податковому обліку за операціями, позначеними прапорцями.

Послыдовнысть виконання деяких регламентованих операцій має принциповий характер. Тому якщо всі дії буде здійснено за допомогою декількох документів «Закрытие месяца», то потрібно дотримуватись порядку, в якому операції розташовано в документі.


1 | 2 | 3 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)