АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ТЕМА 10. ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Читайте также:
  1. I. Залишок незакінчених проваджень на початок місяця (номер провадження, прізвище підозрюваного, ст. КК)
  2. II. Розгляд справ про адміністративні правопорушення
  3. III. Виконання постанов у справах про адміністративні правопорушення
  4. IV. Оформлення матеріалів про правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху
  5. IХ. Особливості провадження у справах про порушення правил дорожнього руху іноземцями та особами без громадянства
  6. VI. Особливості оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 124 КУпАП
  7. VIII. Деякі аспекти діловодства у справах про порушення правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху
  8. X. Проблеми юридичної відповідальності за правопорушення у сфері підприємницької діяльності
  9. Відповідальність за правопорушення у сфері
  10. Відповідальність за правопорушення у сфері господарювання
  11. Відповідальність за правопорушення у сфері капітального будівництва
  12. Вопрос Особливості зупинення провадження у справі та його поновлення.

 

Стадії провадження у справах про адміністративні правопорушення та їх характеристика. Порядок складання та зміст протоколу про адміністративне правопорушення. Обставини, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення. Оскарження і опротестування постанови в справі про адміністративне правопорушення.

Роль і значення теми для діяльності працівників міліції. Вивчення теми спрямовується на формування у працівників міліції знань, вмінь та навичок, які відповідають професійно-кваліфікаційним характеристикам основних посад працівників Міністерства внутрішніх справ та завданням, які ставляться перед міліцією на конкретному етапі розвитку українського суспільства, що передбачає досягнення відповідного рівня підготовки студента. Методичний матеріал ознайомить студентів з особливостями та процесуальним порядком притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності та застосування заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Ключові слова: "адміністративне правопорушення", "протокол про адміністративне правопорушення", "постанова у справі про адміністративне правопорушення", "правопорушник", "заходи забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення", "доставлення особи", "адміністративне затримання", "особистий обшук", "огляд речей та документів", "вилучення речей та документів", "адміністративне стягнення".

Обсяг знань, вмінь студента після вивчення теми. Після вивчення теми студент повинен:

знати – підстави та процесуальний порядок притягнення особи до адміністративної відповідальності, порядок складання та вимоги до протоколу про адміністративне правопорушення, основні стадії провадження у справах про адміністративні правопорушення, порядок розгляду справи про адміністративні правопорушення, адміністративно-процесуальний статус суб’єктів провадження, порядок винесення постанови у справі та вимоги до процесуальних документів, строки притягнення до адміністративної відповідальності, обставини що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення, особливості та процесуальний порядок застосування заходів забезпечення провадження, порядок оскарження та виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення.

вміти – відтворювати основні поняття та категорії, що відображають сутність та зміст адміністративного провадження щодо розгляду розгляду справ про адміністративні правопорушення, використовувати засвоєні знання для розв’язання типових ситуацій, що виникають під час професійної діяльності працівників міліції, переосмислювати наявні знання стосовно нових фактів, складати процесуальні документи.

Перелік нормативних актів України до вивчення теми:

1. Наказ МВС України від 18.09.1992 № 552 "Про затвердження Положення про спецприймальник для утримання осіб підданих адмінарешту".

2. Наказ МВС України від 28.07.1994 № 404 "Про затвердження Статуту патрульно-постової служби міліції України".

3. Наказ МВС України від 22.02.2001 № 185 "Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення".

4. Наказ МВС України від 29.01.2007 № 27 "Про затвердження Інструкції з обліку адміністративних правопорушень". Змінений наказом МВС від 11.03.2010 № 76.

Перелік процесуальних та службових документів, які складаються під час вивчення теми:

- рапорт;

- пояснення свідка;

- протокол про адміністративне правопорушення;

- постанова у справі про адміністративне правопорушення;

- протокол про адміністративне затримання;

- протокол вилучення речей та документів;

- протокол особистого обшуку.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.)