АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Організація дослідження стійкості роботи ОГ

Читайте также:
  1. III. Економічна інтерпретація результатів статистичного дослідження банків
  2. III. Хід роботи
  3. III. Хід роботи
  4. V. ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
  5. VІ. Виконання практичної роботи. Інструктаж з техніки безпеки.
  6. Актуальність вивчення теми «Організація бізнесу»
  7. Аналіз абсолютних показників фінансової стійкості
  8. Аналіз відносних показників фінансової стійкості
  9. Аналіз запасу фінансової стійкості (зони безпеки) підприємства
  10. Аналіз платоспроможності (фінансової стійкості) підприємства, 2009-2010 рр.
  11. Аналіз ринкової і фінансової стійкості. Типи фінансової стійкості підприємств
  12. Аналіз ритмічності роботи підприємства

 

Підвищення стійкості роботи ОГД у НС досягається передчасним дослідженням його стійкості та проведенням комплексу інженерно-технічних, технологічних та організаційних заходів, що забезпечують максимальне зниження впливу вражаючих факторів НС, в тому числі зброї масового ураження (ЗМУ), та створення умов для швидкої ліквідації їх наслідків. Дослідження стійкості роботи ОГД складається з всебічного вивчення умов, які можуть виникнути у НС, з визначенням їх впливу на виробничу діяльність та життєзабезпеченість робітників та службовців.
Мета дослідження полягає у виявленні уразливих місць в роботі об'єкту у НС та у розробленні ефективних рекомендацій, які спрямовані на підвищення його стійкості.

Дослідження стійкості здійснюється силами інженерно-технічного персоналу ОГД із залученням фахівців науково-дослідницьких та проектних організацій, що співпрацюють з даним підприємством. Організовує та очолює дослідження керівник підприємства - начальник ЦО об'єкту.

 

Процес планування та проведення дослідження поділяється на три етапи: перший етап - підготовчий, другий - містить оцінку стійкості роботи об’єкту в умовах НС, на третьому етапі розробляються заходи, що підвищують стійкість об'єкту.

 

На першому етапі розроблюються провідні документи, що зумовлюють склад учасників дослідження та організується їх підготовка.

На другому етапі безпосередньо виконуються дослідження стійкості роботи об'єкту у НС.

Під час дослідження:

· визначаються умови захисту робітників та службовців від дії ЗМУ;

· оцінюється уразливість виробничого комплексу від вражаючих факторів НС;

· зумовлюється характер можливих пошкоджень від дії повторних вражаючих факторів;

· вивчається стійкість системи постачання та кооперативних зв'язків об'єкту з підприємствами - постачальниками та зв'язків із споживачами;

· виявляються уразливі місця в системі управління виробництвом.

 

Дослідження стійкості здійснюють розрахунково-дослідницькі групи фахівців. Кожна група фахівців оцінює стійкість певних елементів виробничого комплексу, здійснює необхідні розрахунки та визначає заходи щодо підвищення їх стійкості.

Для дослідження рівня стійкості об’єкта, як правило, створюються робочі групи. Залежно від особливостей об’єкта, його розмірів і складності виробництва число груп, їх склад і завдання можуть змінюватися.

 

 

 

 

 

На третьому етапі підбиваються підсумки проведених досліджень. Керівники розрахунково-дослідницьких груп підготовлюють доповіді, де повідомляють про висновки та пропозиції стосовно підвищення стійкості елементів виробництва, які оцінювалися.

За результатами дослідження усіх груп складається звітна доповідь і розробляється план-графік заходів щодо підвищення стійкості роботи об'єкту у НС, який затверджується керівником підприємства (начальником штабу ЦО об’єкта). Визначаються вартість впровадження заходів, джерела фінансування, сили та кошти, необхідні матеріали, терміни виконання та відповідальні особи.

Заходи щодо підвищення стійкості роботи ОГД в умовах НС здійснюються як у мирний час, так і при загрозі нападу агресору. В особливий період планується проведення тих заходів, виконання яких недоцільно у мирний час.

 

Таким чином, дослідження стійкості – це не одноразова дія, а тривалий динамічний процес, що вимагає постійної уваги з боку керівництва, інженерно-технічного персоналу та штабу ЦО об’єкта.

 


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)