|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) активний і пасивний
157. Оперативна діяльність щодо збуту продукції поділяється на: а) аналіз, облік, роботу; б) планування, роботу; в) планування, контроль, роботу; г) планування, облік, контроль, роботу.
158. Жодного відношення до особливостей JIТ-закупок «точно в термін» не має: а) зменшуються розміри партій; б) надійні поставки за графіком; в) малий час виконання замовлення та висока надійність; Г) зростання чисельності виробничого персоналу. Тема 7. Основи управління проектами 159. Проект – це: а) план довгострокових фінансових вкладень; б) програма дій з використання фінансових ресурсів; в) завдання з певними вихідними даними й плановими результатами, що зумовлюють спосіб його рішення; г) комплекс взаємопов'язаних заходів, розроблених для досягнення певних цілей протягом заданого часу при встановлених ресурсних обмеженнях.
160. Взаємовиключаючі проекти – це: а) проекти, прийняття та відмова від яких не впливає на дохідність інших проектів; б) проекти, реалізація яких недоцільна при прийнятті рішень про здійснення іншого проекту, оскільки прибутковість першого знижується до нульового рівня; в) проекти, отримання вигод від яких зумовлено прийняттям іншого проекту; г) проекти, що збільшують рентабельність один одного, причому зріст прибутковості одного проекту може базуватися як на зниженні витрат, так і на збільшенні вигод.
161. Заміщуючі проекти – це: а) проекти, що збільшують рентабельність один одного, причому зріст прибутковості одного проекту може базуватися як на зниженні витрат, так і на збільшенні вигод; б) проекти, отримання вигод від яких зумовлено прийняттям іншого проекту; в) проекти, прийняття чи відмова від яких не впливає на доходність інших проектів; Г) проект А, рентабельність якого залежить від реалізації проекту В, оскільки його дохідність починає знижуватися при прийнятті проекту В.
162. До класифікацій проектів за класом (складом і структурою самого проекту та його предметної галузі) не відносять: а) організаційні проекти; б) монопроект; в) мультипроект; г) мегапроект.
163. Економічні проекти – це: а) проекти, головною метою яких є створення чи реновація основних засобів, що вимагає вкладення інвестицій; б) проекти, в яких головна мета полягає в розробці й застосуванні нових технологій, ноу-хау та інших нововведень, що забезпечують розвиток систем; в) проекти, цілі яких заздалегідь визначені, пов'язані з організаційним поліпшенням системи. Г) проекти, метою яких є поліпшення показників функціонування системи.
164. До внутрішнього оточення проекту належать: а) рівень інформаційних технологій; б) умови та рівень життя; в) стиль керівництва проектом; г) рівень оподаткування.
165. До учасників проекту не належать: а) замовник; б) субконтрактор; в) інвестор; Г) дилер.
166. Сітковий графік – це: а) набір графічних методів, що використовуються при плануванні проекту та спостереженні за ним; б) процеси та заходи, які потребують витрат часу та ресурсів; в) результат однієї або декількох виконаних робіт; г) побудова таблиць робіт, де вказується їхня тривалість.
167. Структура проекту – це: а) спосіб управління проектом; б) комплекс взаємовідносин, що пов’язує виконавців проекту між собою; в) сукупність взаємопов’язаних елементів і процесів проекту, які представлені з різним ступенем деталізації; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |