|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Накладання транспортної шини Крамера при переломі плечаОснащення:
Попередня підготовка:
Основні етапи виконання:
- Виміряти шиною відстань від кінчиків пальців до ліктьового згину. - Зігнути шину під прямим кутом руками, використовуючи для цього край столу або спинку стільця. - Виміряти відстань від ліктьового згину до середини плечового суглобу. - Зігнути шину через коліно так, щоб відмітка середини плечового суглоба припадала на середину коліна. - Здоровій руці пацієнта надати фізіологічного положення: плече відвести на 20º -30º, ліктьовий суглоб зігнути під кутом 90º, кисть повернути і притиснути до живота. - Приміряти змодельовану шину на здорову руку. Шина починається від кінчиків пальців повинна щільно прилягати до передпліччя, плеча, спини, проходячи над лопатками, і закінчується у ділянці здорового плеча або лопатки.
- бинтування почати з місця перелому, тобто з плеча циркулярною пов’язкою; - перейти на спіральну; - на плечовий суглоб накласти колосоподібну пов’язку; - взяти другий бинт; - бинтування почати з променево-зап’ясткового суглобу; - перейти на передпліччя, накласти спіральну пов’язку; - на ліктьовий суглоб накласти черепашачу збіжну пов’язку; - закінчити циркулярною пов’язкою на плечі, доходячи до вже накладеної.
٭ Шину можна зафіксувати також наступним способом (дещо зміненою пов’язкою Дезо): 1. Покласти валик у пахвинну ділянку пошкодженої кінцівки. 2. Бинтування почати з місця перелому, тобто з плеча циркулярною пов’язкою. 3. Перейти на спину, а потім в здорову пахвову ділянку. 4. З-під здорової пахви далі вести бинт косо вверх на надпліччя пошкодженої сторони. 5. Опуститися вниз по спині до ліктьового суглоба. 6. Обігнути суглоб, провести бинт по передньо - нижній стороні передпліччя, прифіксувавши при цьому зап’ястя, та спрямувати під пахву здорової сторони. 7. Провести бинт по спині до надпліччя пошкодженої сторони. 8. Спустити бинт з надпліччя по передній стороні грудної клітки до середньої третини передпліччя. 9. Обігнути передпліччя спереду назад, перейти на спину та провести бинт до початку першого туру. 10. Повторити пункти 2- 8 двічі. 11. Зафіксувати бинт на передній частині грудної клітки шпилькою або, розрізавши кінець бинта, до попереднього туру.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |