АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Спосіб застосування та дозування

Читайте также:
  1. Cутність та умови застосування міжнародних розрахунків за допомогою акредитивів.
  2. XIV. 7. Вимірювання електрорушійних сил. Застосування методу вимірювання ЕРС для визначення різних фізико – хімічних величин
  3. А. Рішення на застосування одного з перших трьох режимів радіаційного захисту
  4. Адміністративно-командна система (АКС) – спосіб економічної ор-
  5. Акти застосування права: поняття, ознаки, види, структура
  6. Акти офіційного тлумачення (інтерпретаційні акти) – це правові акти, прийняті компетентними державними органами, що містять роз’яснення норм права або порядку їх застосування.
  7. Акти правозастосування, їх види
  8. Б. Рішення на застосування четвертого або п'ятого режимів радіаційного захисту
  9. Безкровний ( перкутанний) спосіб кастрації бичків.
  10. Види актів застосування норм права
  11. Вправи із застосуванням пружинного еспандера
  12. Глава 20 РЕАЛІЗАЦІЯ НОРМ ПРАВА. ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ

Категорично забороняється проведення щеплення вдома.

Характеристика Вакцинація Ревакцинація
Час проведення На 3-5 день життя (проводять вранці, безпосередньо у палаті, після огляду дітей педіатром та термометрії). У дітей віком від 7 до 14 років.
Доза вакцини 0,05 мл на введення – для вакцинації здорових новонароджених дітей з масою тіла 2500 г. і вище та дітей, не прищеплених в пологовому будинку у зв’язку з протипоказаннями. Інші профілактичні щеплення можуть бути здійснені з інтервалом не менше 1 місяця до та після щеплення проти туберкульозу БЦЖ (за виключенням вакцинації проти гепатиту В). Інші щеплення не проводять в ту ж саму руку протягом 3-х міс. (запобігання післявакцинальних ускладнень).   0,1 мл на введення.Проводиться тільки здоровим дітям і підліткам з негативною реакцією напробу Манту з 2 ТО ППД-Л. Інтервал між проведенням проби Манту та ревакцинацією має бути не менше 3 днів і не більше 2 тижнів.
Підготовка дози вакцин для введення Для одного щеплення стерильним шприцом набирають:  
0,1 мл розведеної вакцини (2 дози для вакцинації дітей), потім випускають у стерильний ватний тампон 0,05мл, щоб витіснити повітря та підвести поршень шприца під потрібне градуювання - 0,05; 0,2 мл (2 дози для ревакцинації дітей), потім випускають в стерильний ватний тампон 0,1 мл, щоб витіснити повітря та підвести поршень шприца під потрібне градуювання - 0,1мл.
Техніка введення Тільки внутрішньошкірно на межі верхньої та середньої третини зовнішньої поверхні лівого плеча,обробивши шкіру 70% спиртом, який обов'язково має вивітритися. Голку вводять зрізом догори у поверхневий шар шкіри. Підшкірне введення неприпустиме -може утворитися холодний абсцес.
Правильне На місці введення вакцини утворюється папула білуватого кольору діаметром не менше 5-10 мм, яка зникає через 15-20 хвилин.
Реакція на введення: Через6-8 тижнівпри вакцинації Через1-2 тижніпри ревакцинації
На місці введення вакцини розвивається специфічна реакція у вигляді папули діаметром 5-10 мм. Згодом в центрі папули виникає пустула, що загоюється рубчиком (2-10 мм у діаметрі). Іноді замість пустули утворюється виразка діаметром 5-8 мм. Реакція має зворотний розвиток протягом 2-3 міс, інколи й у більш тривалий термін.
         

 

Поява рубчика на місці щеплення свідчить про наявність сформованого імунітету (виявляється за допомогою проби Манту). Рубчик має утворитись у 90-95 % вакцинованих

Для вакцинації (ревакцинації) застосовують шприци одноразового використання об'ємом 1,0 мл (додаються до комплекту з вакциною). Після кожної ін'єкції шприц із голкою та ватні тампони замочують у дезінфікуючому розчині (5% хлорамін), потім централізовано знищують. Забороняється використання з іншою метою інструментів, які призначені для проведення щеплень проти туберкульозу.

При дотриманні температурного режиму (2 - 8 С) розчинену вакцину можна використовувати протягом 4-х годин. Після набирання в шприц вакцину потрібно використовувати відразу. Невикористану вакцину знищувати кип'ятінням (30 хвилин) або зануренням у дезінфікуючий розчин (5 % розчин хлораміну на 60 хвилин).

 

Протипоказання до вакцинації:

• Недоношеність, коли маса тіла при народженні менше 2500 г.

• Внутрішньоутробна інфекція.

• Гнійно-септичні захворювання.

• Гемолітична хвороба новонароджених.

• Тяжкі пологові травми нервової системи з неврологічною симптоматикою.

• Генералізовані шкірні ураження.

• Гострі захворювання.

• Вроджені імунодефіцити.

• Злоякісні захворювання крові та новоутворення.

• Випадки генералізованої БЦЖ-інфекції у інших дітей в родині.

• Діти, народжені від ВІЛ-інфікованих матерів (щеплення проводять після зняття діагнозу ВІЛ-інфікування).

Дітям, які не були вакциновані у періоді новонародженості, щеплення проводять після виключення протипоказань за висновком відповідних спеціалістів. Дітям у віці 2-х місяців і старше попередньо проводять пробу Манту з 2 ТО ППД-Л і вакцинують лише туберкулінонегативних.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)