|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНОЇ(КУРСОВОЇ ТА МАГІСТЕРСЬКОЇ) РОБОТИ
6.1. Допуск до публічного захисту До публічного захисту випускної (магістерської, дипломної) роботи допускаються студенти, які повністю виконали всі вимоги навчального плану, вчасно подали роботу та отримали позитивний відгук наукового керівника. Дозволом до захисту є віза завідуючого кафедрою. Публічний захист випускної роботи проводиться на відкритому засіданні Державної Екзаменаційної Комісії (ДЕК).
6.2. Публічний виступ Для публічного виступу студенту надається 5-10 хвилин. У виступи студент має окреслити для ДЕК найважливіші та найпринциповіші моменті своєї роботи. Вступ має містити: - чітке формулювання проблеми; - обґрунтування її актуальності і новизни; - визначення мети та завдання наукового дослідження; - відомості про структуру роботи; - викладення автором основних результатів та практичних рекомендацій, сформульованих в результаті дослідження.
Для зручності студенту рекомендується підготувати тезисний план виступ, який би окреслив межі та предмет його промови, а також допоміг би послідовно та впевнено виступити. Втім виступ повинен бути виключно вільною промовою, а не зачитуванням написаного тексту.
По закінченні виступу члени ДЕК можуть поставити студенту запитання стосовно його виступу або тексту робот. Зазвичай питання не виходять за межі матеріалу, яким студент має володіти у результаті написання відповідної роботи. Після виступу студента Голова Комісії надає слово науковому керівникові та рецензенту або зачитує їх відгук та рецензію. Студент повинен відповісти на зауваження, поставлені рецензентом у разі їх наявності.
6.3. Оцінювання наукової роботи Рішення про оцінку випускної роботи за п’ятибальною системою приймається на закритому засіданні Комісії. Критеріями оцінки є теоретичний рівень, новизна, практична значимість рекомендацій, уміння вести публічну дискусію, аргументовано захищати свою концепцію та висновки. У разі, якщо при захисті випускної роботи студент отримує незадовільну оцінку, він допускається до повторного захисту випускної роботи протягом трьох років після закінчення Інституту. Студентам які не захищали випускну роботу з поважної причини (документально підтвердженої) Директором Інституту може бути продовжений термін захисту до наступного терміну роботи Державної екзаменаційної комісії, але не більше ніж на один рік.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАПИСАННЯ Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |