|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Приклади типових завдань, що виносяться на іспитПідсумковий контроль знань студентів відбувається у формі заліку за результатами поточно-модульного оцінювання знань студентів Плани семінарських занять Загальна частина Тема 1. Інформаційне право в системі національного права (2 години). 1. Інформаційне право як комплексна галузь права. Особливості предмету та методу правового регулювання. 2. Інформаційне право як наука та навчальна дисципліна. 3. Інформаційно-правовий інститут, його особливості та види. 4. Загальні та особливі риси норми інформаційного права. Класифікація інформаційно-правових норм. 5. Система інформаційного права та система інформаційного законодавства, їх співвідношення. 6. Проблеми систематизації національного інформаційного законодавства.
Тема 2. Інформаційні правовідносини, їх структура та особливості (2 години). 1. Інформаційні правовідносини як юридична категорія. Інформаційні правовідносини за законодавством України. 2. Структура інформаційних правовідносин: суб”єкти, об”єкти, зміст. 3. Інформація як юридична категорія. Підходи до визначення інформації. Види та форми інформації. Класифікація інформації за національним законодавством. 3. Особливості правового статусу суб”єктів інформаційних правовідносин. 4. Юридичні факти в інформаційному праві. Їх класифікація. 5. Правопорушення в сфері інформації та інформаційної діяльності. 6. Види відповідальності за правопорушення в інформаційній сфері.
Тема 3. Правові засади інформаційних прав і свобод людини і громадянина та їх реалізація в Україні (2 години). 1. Конституційні права і свободи людини та громадянина на інформацію в Україні. 2. Підстави обмеження прав людини в галузі інформації. 3. Міжнародно-правові засади прав і свобод людини в інформаційній сфері. 4. Гарантії інформаційних прав і свобод людини і громадянина. 5. Реалізація інформаційних прав і свобод людини і громадянина в Україні:проблеми та перспективи. 6.Акти тлумачення інформаційних норм та їх застосування. Тема 4. Організаційно-правові засади здійснення державної інформаційної політики (2 години). 1. Співвідношення державної інформаційної політики та державного управління сферою інформаційних відносин. 2. Органи управління інформаційною сферою. 3. Компетенція та розподіл функцій щодо інформаційної політики в системі органів державної влади. 4. Взаємодія центральних органів виконавчої влади в сфері управління інформаційною діяльністю. 5. Повноваження РНБО України в сфері інформаійних відносин.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |