|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Зробити аналіз результатів і висновки
1) проаналізувати отримані результати шляхом порівняння графічних залежностей між собою і з нормативними значеннями, а також порівняння експериментальних даних з розрахованими. Переконатися у відповідності результатів фізичного і математичного моделювання; 2) зробити висновки про шкідливість і небезпеку виробничого шуму, а також необхідні заходи що до захисту людини.
Зміст звіту
Звіт повинен містити: - мету роботи; - перлік устаткування та приладів; - рис. 9.3; - таблиці 9.3…9.6 із вихідними даними, результатами вимірювань і розрахунків; - графіки з експериментальними і нормативними даними; - графік, отриманий в результаті математичного моделювання; - висновки про шкідливість (небезпеку) дослідженого виробничого шуму і про необхідні заходи безпеки з якісним і кількісним аналізом отриманих результатів.
9.6 Контрольні запитання та завдання 1. Що таке шум? Як він впливає на людину? 2. Якими фізичними величинами характеризується шум? Запишіть їх математичні вирази і вкажіть розмірності. 3. Запишіть вираз для сумарного шуму від декількох джерел. 4. Що таке октава і середньогеометрична частота октавних смуг? Перелічите їх стандартні значення. 5. Як залежить чутливість слуху людини від частоти і інтенсивності звуку? 6. Якими приладами вимірюють гучність звуку? Яки частотні характеристики застосовують в них? З якою ціллю їх застосовують? 7. Як підрозділяються шуми по тимчасовим характеристикам? 8. Як розрізняють шуми по характеру спектра? 9. Які існують методи вимірювання і нормування шуму? Наведіть їх порівняльну характеристику. 10. Що таке звукоізоляція? Від чого вона залежить? Якими фізичними величинами характеризується якість звукоізоляції? 11. Що таке звукопоглинання? Від чого воно залежить? Якими фізичними величинами характеризується якість звукопоглинання? 12. Чим відрізняється прямий звук в приміщенні від відбитого (дифузного)? Яким способами їх можна знизити? 13. Які існують способи зниження шуму? Якими засобами вони реалізуються? 14. Що таке «еквівалентний рівень звуку (LА.ЭК.)»? 15. Які способи захисту від шуму вивчались в даній роботі? В яких експериментах це відбувалось? 16. Чим відрізняється влаштування і призначення акустичних камер №1 і №2 в даній лабораторній роботі?
РЕКОМЕНДОВАННАЯ ЛИТЕРАТУРА 1. ДСН 3.3.6.037 – 99. «Санітарні норми шуму, ультразвуку та інфразвуку». 2. Охрана труда в машиностроении / Под ред. Е.Я. Юдина. - М.: Машиностроение, 1976.-242 с. 3. Охрана труда на предприятиях связи / Под ред. Н.И. Баклашова. - М.: «Радио и связь», 1985. - 280 с. 4. Жидецкий В.Ц. и др. Основы охраны труда. - Львов: «Афиша», 2000. - 350 с.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.) |