|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Хід урокуВчителя англійської мови Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету Ім. Тараса Шевченка Шуляківської Олени Миколаївни
План-конспект уроку з англійської мови, 10 клас Дата: Тема: «Eating right, stay fit!» Місце уроку в темі: перший урок в темі Тип уроку: комбінований Мета уроку: Комунікативна мета: ü розвиток навичок спонтанного монологічного мовлення ü розвиток навичок аналітичного читання, Практична мета: ü опрацювання нових лексичних одиниць ü формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро висловлювання з опорою на наочність ü удосконалювати техніку читання (scanning reading skills) ü використання ІТ на уроці англійської мови Розвивальна мета: ü розвиток мовної здогадки, уваги, пам’яті ü розвиток навичок самостійної, парної та групової роботи ü розвиток уміння логічно викладати свої думки за допомогою елементів когізії та когерентності Виховна мета: ü сформувати критичне ставлення до фаст-фуду (ресторанів швидкого харчування) ü виховувати позитивне ставлення до здорового способу життя
Навчально-методичний комплекс: 1. Activate B2/Elaine Boyd, Mary Stephens. – Pearson Longman Education Limitid, 2010; ISBN:978-1-4082-5389-2 2. Longman Dictionary of Contemporary English, 2001 3. Роздатковий дидактичний матеріал 4. Мультимедійна дошка 5. Доступ до мережі Інтернет 6. Комп’ютери
Структура уроку 1) Організаційний момент. 2 хв. 2) Введення в тему уроку. 2 хв. 3) Дискусія «Харчуватись правильно» 5 хв. 4) Читання: а. підготовка до читання статті; 2 хв. б. читання тексту; 2 хв. в. знаходження відповідної інформації у тексті; 6 хв. г. підбор синонімів із тексту; 4 хв. д. узагальнення прочитаного про Джеми Олівера. 1 хв. 5) Пісня “Oliver!- Food glorious food”. 2 хв. 6) Робота з лексичним матеріалом: а. Food Pyramid; 2 хв. б. Mind-map; 5 хв. в. ідіоми. 6 хв. 7) Кросворд. 3 хв. 8) Puzzle. Знайти 18 слів за темою. 2 хв. 9) Закінчення уроку. Підбиття підсумків. 1 хв.
Хід уроку Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |