|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ. Під час підготовки до заняття особливу увагу зверніть на вимоги до оформлення списку літератури, а також сумлінно підійдіть до виконання завданняПід час підготовки до заняття особливу увагу зверніть на вимоги до оформлення списку літератури, а також сумлінно підійдіть до виконання завдання індивідуальної роботи №3.
ЛІТЕРАТУРА Основна: Шевчук С.В., Клименко І.В. Українська мова за професійним спрямуванням: Підручник. – 2-ге вид. – К.: Алерта, 2011. (є електронний варіант на диску).
Павлова В. П. Обучение конспектированию (теория и практика). — М., 1989. Конспект лекції. Додаткова: Гецов Г. Как читать книги, газеты, журналы. — М., 1989. Минько Э.В., Минько А.Э. Ускоренное конспектирование и чтение. – СПб., 2003.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Під час підготовки до заняття зверніть особливу увагу на типи читання і конспектування і види планів та відмінність їх від тез. Обов’язково виконайте вправи, подані після пунктів плану. Тема передбачає виконання самостійної роботи, яка спрямована на практичне закріплення знань і вмінь конспектувати, скалдати план і тези.
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ № 5 Тема: СИСТЕМА РОБОТИ З НАУКОВОЮ ЛІТЕРАТУРОЮ. АНОТАЦІЯ. РЕФЕРАТ. НАУКОВА СТАТТЯ ПЛАН 1. Анотація як жанр. Її призначення. 1.1. Види анотацій. 1.2. Мовні особливості анотацій (мовленнєві кліше). 2. Рецензія. Відгук. 3. Реферат як жанр наукової літератури. 4. Вимоги до змісту й оформлення реферату. 5. Наукова стаття як особливий жанр наукового стилю. Її складові елементи.
ЗАВДАННЯ 1. а) Випишіть анотації: а) до підручника, б) до монографії, в) до художнього твору, які подані на перших сторінках видань. Укажіть, чим вони відрізняються від анотацій, які використовуються в науковому тексті. б) Складіть власну анотацію на художній фільм, художню книжку та підручник чи посібник, яким Ви користуєтеся в навчанні.
2. Напишіть рецензію на посібник чи підручник з фаху, яким Ви користуєтеся. Не забувайте про основні критерії написання рецензії. !!! ВИКОНАЙТЕ САМОСТІЙНУ РОБОТУ №7 ТА ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ №4 НА ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №5. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Особливу увагу зверніть на питання плану, які були побіжно висвітлені в ході лекційного заняття. ЛІТЕРАТУРА Матеріал лекції. Матеріал з електронного ресурсу. Шейко В. М., Кушнаренко Н. М. Організація та методика науково-дослідницької діяльності. — К., 2002.
Джерела електронних матеріалів. 1. Васенко Л.А., Дубічинський В.В., Кримець О.М. В19 Фахова українська мова:. Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літее ратури, 2008. – 272 с. 2. Шевчук С.В., Клименко І.В. Українська мова за професійним спрямуванням: Підручник. – 2-ге вид. – К.: Алерта, 2011.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |