АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

А. Атмосферного тиску 8 страница

Читайте также:
  1. E. Реєстрації змін вологості повітря. 1 страница
  2. E. Реєстрації змін вологості повітря. 10 страница
  3. E. Реєстрації змін вологості повітря. 11 страница
  4. E. Реєстрації змін вологості повітря. 12 страница
  5. E. Реєстрації змін вологості повітря. 13 страница
  6. E. Реєстрації змін вологості повітря. 14 страница
  7. E. Реєстрації змін вологості повітря. 15 страница
  8. E. Реєстрації змін вологості повітря. 16 страница
  9. E. Реєстрації змін вологості повітря. 17 страница
  10. E. Реєстрації змін вологості повітря. 18 страница
  11. E. Реєстрації змін вологості повітря. 19 страница
  12. E. Реєстрації змін вологості повітря. 2 страница

E. У палаті №1

25. Первинна профілактика захворювань включає:

A.*Попередження виникнення захворювань

B. Попередження подальшого розвитку захворювань

C. Попередження ускладнень хвороби

D. Реабілітацію

E. Попередження рецидиву захворювання

26. За дорученням лікаря медична сестра зробила вимірювання, необхідні для оцінки мікрокліматичних умов в лікарняній палаті. Результати вимірювань: середня температура повітря - 19 0С, швидкість руху повітря - 0,1 м/сек, відносна вологість повітря - 50 %, що відповідає комфортному мікроклімату. За рахунок яких заходів можна досягти таких умов в палаті для літніх хворих?

A. *Відповідного опалення приміщення, провітрювання та кондиціонування повітря

B. Підбору відповідного одягу та взуття

C. Загартування

D. Раціонального режиму харчування

E. Достатньої інсоляції

27. Сприятливий лікувально-охоронний режим, ефективну профілактику внутрішньолікарняних інфекцій, доступність у використанні хворими лікарняного парку забезпечує система забудови лікарень:

A. *Децентралізована

B. Централізована

C. Блокова

D. Напівблокова

E. Вільна

28.Палатна секція в терапевтичних відділеннях проектується на:

A. *30 ліжок

B. 60 ліжок

C. 50 ліжок

D. Не регламентується

E. Регламентується тільки в міських лікарнях

30.У помешканні стоматологічної поліклініки для роботи з амальгамами вміст парів ртуті в повітрі склав 0,008 мг/м3. Роботи проводяться у витяжній шафі, вентиляційна система справна. Режим демеркуризації дотримується. Які речовини ви б рекомендували використовувати для демеркуризації забруднених поверхонь?

A. *20 % розчин хлористого заліза

B. 0,5 % розчин роданіда амонію

C. 10 % розчин хлорного вапна

D. 40 % оцтова кислота

E. 70 % етиловий спирт

31.При гігієнічній оцінці прив’язці проекту забудови лікарні на 200 ліжок було встановлено, що її будівництво передбачається на віддалі 50 м від червоної лінії, на суглинистій земельній ділянці розміром 0,2 га, орієнтованій на південь, з рівнем стояння грунтових вод 2 м, щільність забудови 15 %, площа озеленення 50 %. Який з перерахованих показників не відповідає гігієнічній нормі.

A. *Площа озеленення

B. Віддаль від червоної лінії

C. Розмір земельної ділянки

D. Рівень стояння ґрунтових вод

E. Щільність забудови

32. Санітарно-гігієнічні умови в маніпуляційній характеризуються такими показниками: температура повітря +20 0С, відносна вологість 55 %, швидкість руху повітря 0,1 м/с, коефіцієнт природного освітлення (КПО) 2 %, рівень штучного освітлення 80 лк. Який з наведених показників вимагає корекції.

A. *Рівень штучного освітлення

B. Температура повітря

C. Відносна вологість

D. Швидкість руху повітря

E. Коефіцієнт природного освітлення

33. Лікарняна ділянка розміщена в межах населеного пункту, з підвітряного боку стосовно діючого промислового підприємства. Рівень стоянки ґрунтових вод - 3 м від поверхні землі. Площа забудови складає 15 %, озеленення - 65 %. Яка з наведених характеристик не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

A. *Розміщення з підвітряного боку стосовно діючого промислового підприємства

B. Розташування в межах населеного пункту

C. Недостатня площа забудови

D. Площа озеленення

E. Високий рівень стоянки ґрунтових вод

34. Процедурна терапевтичного відділу потребує періодичної профілактичної дезинфекції. Розміри приміщення 12 м2, висота 3,8 м. Панелі процедурної на висоті 1,7 м покриті масляною фарбою, підлога вистелена плиткою. Який дезинфекційний засіб необхідно застосувати з цією метою?

A. *Розчин хлораміну 1-2 %

B. Розчин хлорного вапна 3-5 %

C. Розчин сульфанолу 0,5 %

D. Розчин каустичної соди

E. Розчин карболової кислоти

35. В одному з районних центрів передбачається будівництво лікарні на 200 місць. Дані пояснюючої записки ситуаційного та генерального плану свідчить: площа земельної ділянки 0,2 га з пологим ухилом у південному напрямку, Грунь супіщаний, рівень стояння ґрунтових вод - 2,5 м, панівні вітри місцевості - південні. Південніше від земельної ділянки, на відстані 400 м, знаходиться діюче підприємство по виробництву штучних матеріалів, у викидах якого міститься пари ефіру та ацетону. На основі вище наведеного сформульовано висновок про недоцільність будівництва лікарні на даній земельній ділянці. Що послужило причиною для такого висновку?

A. *Розташування діючого підприємства

B. Розмір земельної ділянки

C. Рівень стояння ґрунтових вод

D. Механічний склад ґрунту

E. Ухил земельної ділянки

40. Міська лікарня складається з головного корпусу, в якому розміщені хірургічне і терапевтичне відділення, та декількох окремих будинків, які призначені для інфекційного, пологового та дитячого відділень. Визначити систему будівництва лікарні.

A. *Змішана

B. Централізовано-блочна

C. Централізована

D. Децентралізована

E. Казармова

41. Передбачається будівництво багатопрофільної лікарні в одному з центральних районів міста N. Яка система забудови найбільш доцільна у даному випадку?

A. *Централізовано-блочна

B. Блочна

C. Централізована

D. Децентралізована

E. Змішана

42. В лікарняній палаті розміром 5x3,5 м є два вікна. Провітрювання палати здійснюється шляхом 4-разового відкривання кватирок протягом дня. Визначення вмісту вуглецю діоксиду проводили шляхом пропускання повітря через склянки Дрекселя з лужним розчином. Вкажіть допустимий вміст вуглецю діоксиду в повітрі палати.

A. *0,1 %

B. 0,20 %

C. 0,04 %

D. 0,01 %

E. 0,15 %

43. За дорученням лікаря медична сестра провела вимірювання, які необхідні для оцінки мікроклімату палати терапевтичного відділення. Результати вимірювань: середня температура повітря становить 20,0 °С, швидкість руху повітря - 0,2 м/с, відносна вологість повітря - 58 %. Дайте гігієнічну оцінку мікроклімату палати.

A. *Мікроклімат комфортний

B. Мікроклімат дискомфортний охолоджувального типу

C. Мікроклімат дискомфортний з підвищеною швидкістю руху повітря

D. Мікроклімат дискомфортний з підвищеною вологістю повітря

E. Мікроклімат дискомфортний нагрівного типу

44. При обстеженні гігієнічних умов роботи лікарів в операційній отримано наступні параметри мікроклімату: Т - 22,0 °С, швидкість руху повітря -0,1 м/с, вологість -55 %, вміст СО2 - 0,1 %, кратність повітрообміну - 8. Визначте, який з параметрів мікроклімату не відповідає гігієнічним вимогам:

A. *Повітрообмін

B. Температура

C. Вологість

D. Швидкість руху повітря

E. Вміст СО2

45.У споруджуваному хірургічному відділенні на 60 ліжок плануються дві операційні площею відповідно 10 і 20 м2. Вікна їх орієнтовані на північні румби. Світловий коефіцієнт - 1:2, КПО - 2,5 %. Які параметри не відповідають гігієнічним вимогам?

A. *Площа операційних

B. Світловий коефіцієнт

C. Орієнтація вікон

D. Кількість операційних

E. КПО

46. Площа чотирьох ліжкової палати в терапевтичному відділенні лікарні складає 28 м2. Чи відповідає це гігієнічним вимогам?

A. *Відповідає

B. Відповідає тільки для сільських лікарень

C. Не відповідає

D. Відповідає тільки для міських лікарень

E. Відповідає тільки для лікарень з централізованою системою забудови

47. На земельній ділянці лікарні 25 % площі зайнято будівлями, 60 % - зеленими насадженнями і 15 % припадає на господарський двір і проїзди. В який спосіб необхідно покращити планування лікарняної ділянки?

A. *Зменшити відсоток забудови

B. Зменшити відсоток озеленення

C. Збільшити відсоток забудови

D. Збільшити відсоток озеленення

E. Зменшити відсоток на господарський двір і проїзди

48. Проектом лікарні передбачено поділ лікарняних корпусів на три групи: лікарняні, лікувально-діагностичні та господарські, які з'єднані між собою підземними переходами. Яка система забудови застосована при проектуванні лікарні?

A. *Централізовано-блочна

B. Периметральна.

C. Змішана

D. Централізована

E. Децентралізована

49. Бактеріологічна лабораторія обласної клінічної лікарні проводить щомісячний контроль якості достерилізаційної обробки та стерилізації інструментарію, застосовуючи, зокрема, проби з тест-індикаторами. Що контролюють за допомогою цих проб?

A. *Температуру в автоклаві

B. Загальне мікробне обсіменіння

C. Залишки крові

D. Залишки мийного засобу

E. Тиск в автоклаві

50. Бокс інфекційного відділення має площу 22 м2. На яку максимальну кількість ліжок він може бути розрахований?

A. *1

B. 2

C. 3

D. 4

E. 5

51. У маніпуляційній світловий коефіцієнт, кут падіння світлових променів на робоче місце медсестри і кут отвору відповідають гігієнічним вимогам, а коефіцієнт природної освітленості взимку недостатній. Що може бути основною причиною невідповідності між визначеними показниками природної освітленості?

A. *Вкриті памороззю вікна

B. Велика площа маніпуляційної

C. Недостатня площа вікон

D. Велика відстань робочого місця від вікна

E. Затінення вікон протилежними будинками

52. Загальна площа палати терапевтичного відділення становить 28 м2. На яку максимальну кількість ліжок розрахована ця палата?

A. * 4

B. 5

C. 3

D. 2

E. 1

53. Акушерське відділення розташоване у триповерховій будівлі. Перший поверх займає обсерваційне відділення, другий - відділення фізіології вагітності, третій - відділення патології вагітності. Всі поверхи сполучаються каналами витяжної вентиляції. Якого перепланування вимагає акушерське відділення?

A. * Розташування відділення патології вагітності на першому поверсі

B. Розташування обсерваційного відділення на другому поверсі

C. Розташування відділення фізіології вагітності на третьому поверсі

D. Усунення відділення патології вагітності

E. Усунення обсерваційного відділення

54. На земельній ділянці сільської дільничної лікарні на 60 ліжок виділені такі зони: лікувальний корпус для неінфекційних хворих, лікувальний корпус для інфекційних хворих з відокремленими садово-парковими зонами, а також господарська зона, в якій розташоване патологоанатомічне відділення. Яке порушення допущено при плануванні ділянки?

A. * Поєднання господарської та патологоанатомічної зон

B. Відокремлення садово-паркових зон

C. Розташування інфекційного відділення на ділянці лікарні

D. Розмежування зон для інфекційних і неінфекційних хворих

E. Розташування корпусу для інфекційних хворих і патологоанатомічного відділення на ділянці лікарні

55. Міська соматична лікарня на 300 ліжок складається з головного корпусу, у якому розміщені терапевтичне і хірургічне відділення. У декількох окремих будинках розташовані пологове, дитяче і радіологічне відділення, з'єднані з головним корпусом підземними і наземними критими переходами. Визначте систему забудови лікарні:

A. * Централізовано-блочна

B. Централізована

C. Децентралізована

D. Вільна

E. Змішана

 

 

56. На які лікувальні процеси впливає навколишнє середовище?

A. *Сприяє швидкому видужанню хворих

B. Сприяє спокійному перебуванню хворих у лікарні

C. Покращує догляд за хворими

D. Сприяє створенню спокійних умов

E. Забезпечує повноцінне харчування у лікарні

57. Які заходи лежать в основі лікувально-охоронного режиму в лікарні?

A. *Гігієнічні умови, спрямовані на забезпечення хворим повного соматичного і психічного комфорту

B. Гігієнічні умови, що забезпечують хворим тривалий, глибокий сон

C. Вмілий догляд за хворими

D. Наявність світлої палати

E. Наявність зручного ліжка

58. Основні професійні шкідливості в роботі медичного персоналу?

A. *Психічне і моральне напруження

B. Тривале перебування на ногах

C. Недостатнє штучне освітлення

D. Вимушене положення тіла

E. Невпевненість у своїх діях

59. Які приміщення не входять до складу лікарень загального типу?

A. *Виробничі приміщення

B. Приймальне відділення

C. Стаціонар

D. Поліклініка

E. Відділення функціональної діагностики

60. Назвіть групи шкідливих і небезпечних факторів, що не характерні для роботи лікарів різних спеціальностей:

А. фізичні

В. *техногенні

С. хімічні

D. біологічні

Е. психофізіологічні

61. Назвіть шкідливі і небезпечні фактори у роботі лікарі, що не відносяться до фізичних

А. Іонізуюче, э/м та лазерне випромінювання

В. механічні коливання (ультразвук, шум, вібрація)

С. підвищення атмосферного тиску

D. нераціональне висвітлення і високі світлові навантаження

Е. *психофізіологічні

62. Назвіть шкідливі і небезпечні фактори у роботі лікарі, що не відносяться до хімічних

А. анестетики

В. антибіотики

С. цитостатики

D. *пил, що містить діоксид кремнію

Е. лікарські речовини і препарати подразливої, токсичної, алергенної та комбінованої дії

63. Назвіть шкідливі і небезпечні фактори у роботі лікарі, що не відносяться до біологічних факторів:

А. патогенні мікроорганізми, комахи-паразити

В. малярійниі комари

С. гельмінти

D. тварини хворі зоонозними інфекціями

Е. *лікарські рослини

64. Назвіть несприятливі психофізіологічні фактори, що відзначаються в роботі

лікарів:

А. навантаження органів почуттів (слуху, зору)

В. *стресові ситуації (необхідність ухвалення рішення в умовах дефіциту

часу),

С. змушена робоча поза і статичні навантаження

D. емоційне й інтелектуальне навантаження, навантаження оперативної і

довгострокової пам'яті

Е. недостатня професійна підготовка в деяких молодих фахівців

65.Назвіть несприятливі психофізіологічні фактори, що відзначаються в роботі

лікарів:

А. навантаження органів почуттів (слуху, зору)

*В. робота з трупним матеріалом

С. змушена робоча поза і статичні навантаження

D. емоційне й інтелектуальне навантаження, навантаження оперативної і

довгострокової пам'яті

Е. недостатня професійна підготовка в деяких молодих фахівців

 

65. Вкажіть один з п'яти приведених варіантів, де правильно розташовані по

порядку (1-і, 2-і, 3-і місця) фактори, що викликають професійні захворювання лікарів:

А. *хімічний (1), біологічний (2), психологічний (3)

В. біологічний (1), психологічний (2), фізичний (3)

С. фізичний (1), біологічний (2), хімічний (3)

D. біологічний (1), хімічний (2), психологічний (3)

Е. психологічний (1), хімічний (2), біологічний(З)

66. Офіційні статистичні дані про захворювання лікарів не відбивають дійсного рівня їхньої захворюваності. Що з названого не впливає на це:

А. не завжди лікарі звертаються по допомогу в лікувальні установи при захворюванні

В. займаються самолікуванням

С. роблять взаємодопомогу без оформлення відповідної документації

D.* відсутня високо кваліфікована допомога

Е. продовжують професійну діяльність при нездужанні

67. Вкажіть один з п'яти приведених варіантів, у якому правильно розташовані один по одному (1-і, 2-і, 3-і місця) хвороби, що викликають захворювання з тимчасовою втратою працездатності:

А.* органів вдиху (1), системи кровообігу (2), кісткової системи (3)

В. органів вдиху (1), кісткової системи (2), системи кровообігу (3)

С. органів вдиху (I), системи травлення (2), серцевої системи (3)

D. органів вдиху (1), психічні (2), серцево-судинної системи (3)

Е. органів вдиху (1), системи травлення (2), серцево-судинної системи (3)

68. Які фактори не впливають на ступінь важкості і напруженості праці медичних працівників?:

А. умови трудової діяльності в ЛПУ

В. характер виконуваної роботи

С. наявність професійних шкідливостей

D. *тривалість відпустки

Е. умови побуту і відпочинку на виробництві

69. Які заходи повинні бути здійснені в ЛПЗ, щоб оздоровити умови праці?

А. поточний контроль з боку санепідслужби за дотриманням установлених

гігієнічних нормативів

В. регламентація режимів праці і відпочинку відповідно до важкості і

напруженості праці

С. проведення імунізації медперсоналу в період епідемій

D. санаторно-курортне лікування захворілих медпрацівників

Е.*строгий контроль з боку адміністрації ЛПЗ за дотриманням санітарно-епідеміологічного режиму

70. Хто безпосередньо відповідає за організацією і проведенням комплексу санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів у лікувальній установі?

А. *Головний лікар

В. Старший ординатор

С. Старша сестра

D. Персонал лікарні

Е. Головний лікар санепідстанції

71. В яких умовах необхідно зберігати хлорвмісні препарати?

А. На світлі

В. У темному місці

С. *У сухому і темному місці

D. У закритій тарі

Е. У вологому місці

72. Періодичність вологого прибирання асептичних палат:

А. Раз на день

В. *Двічі на день

С. Раз на тиждень

D. Двічі на тиждень

Е. Тричі на тиждень

73. Залишкові кількості мийного препарату, що застосовувався під час передстерилізаційної обробки інструментів, виявляють за допомогою проби:

А. Бензидинової

В. Амідопіринової

С. Ортотолуїдинової

D. *Фенолфталеїнової

Е. З тест-індткаторами

74. У яких відділеннях першочерговим є обстеження персоналу на носійство стафілококів?

А. *акушерських

В. терапевтичних

С. інфекційних

D. венерологічних

Е. Хірургічних

75. В обсерваційному відділенні акушерського стаціонару госпіталізують жінок:

А. Здорових

В. З серцево-судинними захворюваннями

С. *Гострими інфекційними захворюваннями

D. Венеричними захворюваннями

Е. Патологією вагітності

76. Норми водопостачання в лікарнях загального типу (І) та інфекційних (ІІ) на одного хворого становлять... л:

А. 100

В. 200

С. *250

D. 300

Е. 500

77. У септичних операційних виконують операції на:

А. Серці

В. *Гнійний апендицит

С. Резекцію шлунку

D. Видалення пухлин мозку

Е. Видалення жовчного міхура

78. До боксів госпіталізують інфекційних хворих на наступне з перерахованих захворювань:

А. *Холеру

В. Гепатит А

С. Гепатит В

D. Харчову токсикоінфекцію

Е. Харчовий токсикоз

79. Приладом Кротова досліджують:

А. Якість стерилізації інструментів

В. Якість миття посуду

С. *Бактеріальне обсіменіння повітря

D. Вміст пилу у повітрі

Е. Вміст летючих речовин у повітрі

80. Які з перерахованих предметів складають найбільшу небезпеку для поширення ВІЛ:

А. Підкладні судна

В. Катетери

С. Ендоскопи

D. Білизна

Е. Розчини для внутрішньовенних ін’єкцій

81. Генеральне прибирання кабінетів хірургічної стоматології проводиться:

А. Раз на день

В. Двічі на день

С. *Раз на тиждень

D. Двічі на тиждень

Е. Тричі на тиждень

82. Які фактори впливають на ефективність дії хімічних деззасобів?

А.* Концентрація розчину

В. Атмосферний тиск

С. Температура повітря

D. Вологість повітря

Е. Експозиція (час обробки)

93. Де потрібно розміщувати загальносоматичні лікарні в плані населених пунктів?

А.* Рівномірно в плані населеного пункту за принципом створення сітки обслуговування.

В. На периферії міста.

С. Біля залізниці.

D. На великих магістралях.

Е. Поблизу промислових районів.

94. Мінімальна кількість в’їздів на території лікарні:

А.Один.

В.*Два.

С. Три.

D. Чотири.

Е. П’ять.

95. У населеному пункті заплановано побудувати лікарню. Вкажіть основні етапи проектування та будівництва закладу:

А. *Складання завдання на проектування, відбір та відведення земельної ділянки, розробка та затвердження проекту, контроль за будівництвом та введенням об’єкта в експлуатацію.

В. Поетапна експертиза проекту будівництва та його погодження із СЕС.

С. Погодження проекту будівництва із МОЗ України та пожежною інспекцією.

D. Затвердження проекту будівництва на загальних зборах колективу лікарні та погодження їх будівельними організаціями.

Е. Участь головного лікаря у роботі комісії з проектування та прийняття об’єкта в експлуатацію.

96.Світловий коефіцієнт, що рекомендується, для приміщень денного перебування хворих.:

А. 1:2-1:3.

В. 1:4-1:5.

С. *1:6-1:7.

D. 1:9-1:10.

Е. 1:10-1:12.

97. Відповідно до гігієнічних вимог у лікарняних приміщеннях встановлена загальнообмінна припливно-витяжна вентиляція. Вкажіть, у якому з приміщень приплив повітря повинен переважати над витяжкою:

А. В кімнаті старшої медсестри

В. В коридорі

С. В палаті

D. В ординаторській

Е. *В операційній

98. Які лікарні доцільно в першу чергу розміщувати на периферії населеного пункту?

А. Великі багатопрофільні лікарні (більше 600 ліжок).

В. *Туберкульозні лікарні.

С. Великі дитячі лікарні.

D. Пологові будинки.

E. Шкірно-венерологічний диспансер.

99. Зона, яка найбільш позитивно впливає на лікувально-охоронний режим.

А. Зона лікувальних корпусів.

В. Зона пологового будинку.

С. *Зона садово-паркова.

D. Зона господарська.

E. Зона адміністративно-поліклінічна.

100. Кількість хворих, на яку розраховується типова палатна секція:

А. 5

В. 10.

С. *30.

D. 60.

Е. 65.

101. Приміщення, що не входять в склад боксу.

А.Палата.

В.*Коридор.

С.Санітарний вузол.

D. Зовнішній вхід з тамбуром.

Е.Шлюз.

102. У населеному пункті планується будівництво лікарні на 100 місць. Яка площа відповідно до гігієнічних вимог відводиться для зони забудови земельної ділянки?

А. 0,3 га

В. *1 га

С. 0,5 га

D. 0,2 га

Е. 0,1 га

103. Розміщення посту чергової медичної сестри в плані палатної секції.

А. В кінці палатного коридору.

В. *В центрі секції.

С. Поряд з кабінетом лікаря.

D. Поряд з маніпуляційною.

Е. Поряд з їдальнею.

104. Де розміщують пост чергової медичної сестри в плані палатної секції.

А. В кінці палатного коридору.

В. Поряд з ординаторською.

С. Поряд з кабінетом зав. відділення.

D. Поряд з маніпуляційною.

Е.* Поряд з палатами для важкохворих.

105. Світловий коефіцієнт, що рекомендується в операційних.

А. 1:2-1:2,5.

В. 1:2-1:3.

С. 1:4-1:5.

D. 1:3-1:4.

Е.* 1:2-1:4.

106. Від чого залежить розмір ділянки зелених насаджень лікарні?

А. *Кількості ліжок.

В. Територіальних розмірів населеного пункту.

С. Системи будівництва лікарні.

D. Віддаленості від населеного пункту.

Е. Кількості відділень.

107. Максимальна місткість лікарняної палати саматичного відділення для дорослих повинна становити не більше... ліжок:

А. 2

В. *4

С. 6

D. 8

Е. 10

108. Мінімальна площа одноліжкової лікарняної палати соматичного відділення для дорослих становить... м2:

А. 5

В. 7

С. *9

D. 12

Е. 14

109. Площа на одне ліжко у багатоліжковій палаті соматичного відділення для дорослих має становити... м2

А. 5

В. *7

С. 9

D. 12

Е.14

110. Де потрібно вибирати ділянку під будівництво лікарні по відношенню до промислового підприємства?

А.. В безпосередній близькості до підприємства.

В. *З навітряного боку.

С. По бажанню замовника.

D. В межах санітарно-захисної зони.

Е. За межами селітебної зони.

111.Світловий коефіцієнт лікарських стоматологічних кабінетів повинен складати:

А. 1:2 – 1:3

В. *1:4 – 1:5

С. 1:6 – 1:7

D. 1:8 – 1:9

Е. 1:9 – 1:10

112. Рівень загальної освітленості за рахунок люмінесцентних ламп в лікувальних кабінетах повинен становити, лк:

А. 100

В. 200

С. *300

D. 400

Е. 500

113. У склад проекту не входить:

A. Пояснювальна записка.

B. Ситуаційний план.

C. Поповерховий план

D. *Акт прийняття об’єкту до експлуатації.

E. Креслення фасадів.

114. Ситуаційний план це:

А. Зображення вигляду будинку.

В. План населеного пункту.

С. *План населеного пункту з позначенням місця розташування ділянки, виділеної під будівництво.

D. План, на якому нанесені існуючі та запроектовані об’єкти.

Е. План, на якому нанесено вертикальні розрізи запроектованого об’єкту.

115. Ситуаційний план не має супроводжуватись:

А. Даними про рівень стояння грунтових вод.

В. Характеристикою грунтів.

С. Про наявність заболочень, зелених насаджень.

D.* Інформацію про історичне минуле ділянки.

Е. Відомості про розу вітрів.

116. Генеральний план – це..

А. *План земельної ділянки проектованого об’єкта, на якому зображені межі ділянки, існуючі проектовані будинки.

В. План населеного пункту.

С. План рельєфу місцевості.

D. План фасадів будинків.

Е. Креслення санітарно-технічних споруд.

117. У пояснювальній записці не висвітлюється:

А. Призначення та місце розташування об’єкта.

В. Санітарний опис ділянки будівництва.

С. *Склад, взаємозв’язок і розміри приміщень.

D. Характеристика окремих елементів будинку з точки зору обґрунтування запроектованих розмірів і об’ємів приміщень.

Е. Дані про санітарно-технічне обладнання.

118. Генеральний план не дає уявлення про

A. Розмір ділянки,

B. Конфігурацію ділянки,

C. Розбивку ділянки на зелені та господарські зони,

D. Орієнтацію будівель та відстань між ними

E. *Віддаль до сусідніх житлових будинків та промислових підприємств.

119. Ситуаційний план дає уявлення про

  1. Санітарний благоустрій ділянки,
  2. Внутрішнє планування поверхів,
  3. Розбивку ділянки на зелені та господарські зони,
  4. Розташування вікон та дверей
  5. *Віддаль до сусідніх житлових будинків та промислових підприємств.

120. Поповерхові плани не відображають:

А. Внутрішнє планування поверхів.

В. Взаємозв’язок приміщень.

С. Розміри приміщень.

D. *Орієнтацію будівель та відстань між ними

Е.Cанітарно-технічного обладнання.

121. Креслення й експлікації будматеріалів та обладнання дають змогу судити:

А. *Про застосовувані будматеріали та обладнання.

В. Про їх кошторисну вартість.

С. Про технологію виробництва.

D. Про графічне зображення виду будинку.

Е. Про їх вплив на оточуюче середовище.

122. Розмір ділянки під будівництво стаціонару на 60 ліжок із розрахунку на 1 ліжко складає:

А. 60 м2.

В. 100 м2.

С. 150-140 м2.

D. *200 - 300 м2.

Е. 80-60 м2.

123.Площа земельної ділянки для дитячого стаціонару.

А. Як і для інших стаціонарів.

В. Обчислюється з урахуванням поправочного коефіцієнта 0,7.

С. *З урахуванням поправочного коефіцієнта 1,5.

D. Така ж як для пологового будинку.

Е. Залежить від кількості мешканців у мікрорайоні.

125. Приймальне відділення загально профільних лікарень слід розташовувати:

А. В окремому будинку.

В. Не нижче 2 поверху в ізольованій частині будинку.

С. Під вікнами палатного відділення.

D. Біля адміністрації лікарні.

Е. *На першому поверсі в ізольованій частині будинку.

126. При проектуванні приймальних відділень виходять:

А. * Із розрахункової добової кількості госпіталізованих хворих, яка становить 10 % загальної кількості ліжок у загальнопрофільних лікарнях.

В. З кількості населення в мікрорайоні

С. З розрахунку 5 % від загальної кількості хворих у стаціонарі.

D. З розрахунку 2 м2 на 1 хворого в стаціонарі.

Е. З розрахунку 0,5 м2 на 1 хворого в стаціонарі.

127. Чи може розміщуватися приймальне відділення в окремому корпусі?

А. Не може.

В. *Інфекційного стаціонару

С. Терапевтичного стаціонару.

D. При централізованій системі забудови.

Е. При змішаній системі забудови

128. Не потребують окремого приймального відділення:

А. Інфекційне відділення.

В. Дитяче відділення.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.059 сек.)