АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Робота в режимі структури документа

Читайте также:
  1. Cамостійна робота студентів
  2. Cамостійна та індивідуальна робота
  3. Cамостійна та індивідуальна робота
  4. Cамостійна та індивідуальна робота
  5. Cамостійна та індивідуальна робота
  6. Cамостійна та індивідуальна робота
  7. Cамостійна та індивідуальна робота
  8. Cамостійна та індивідуальна робота
  9. Cамостійна та індивідуальна робота
  10. II. Індивідуальна робота студентів.
  11. II. Індивідуальна робота студентів.
  12. III. Перечень отчетной документации студента-практиканта

У режимі структури відображується структура документа. Технологічно для створення великого документа потрібна в деякому розумінні його схема. Такою схемою може бути послідовність заголовків і підзаголовків. Підпорядкування заголовків характеризується їх рівнем. Таким чином, спочатку необхідно створити заголовки різних рівнів у необхідній послідовності. Наслідком цієї роботи є можливість автоматичної побудови змісту документа. Структурувати документ найзручніше в режимі структури.

Для переходу в режим структури необхідно натиснути кнопку "Режим структури" на горизонтальній смузі прокрутки або виконати команду Вид→Структура. При цьому відкривається також панель інструментів "Структура ".

Режим структури спрощує процес редагування структури документа. У цьому режимі зліва від кожного заголовка і абзацу зображується відповідний значок □, який нагадує маркер списку. Усі спеціальні символи документа, що є в режимі структури, не відображуються у звичайному режимі перегляду документа і не друкуються.

Заголовком називається текст, оформлений одним з дев'яти вбудованих стилів заголовків у редакторі Word. Рівень заголовка — це номер, що означає підпорядкованість заголовків. Найвищому рівню заголовків відповідає перший рівень. Підзаголовки, що безпосередньо підпорядковані йому, мають рівень два, три тощо. Таким чином, заголовки створюють ієрархію документа.

У режимі структури дуже зручно переміщувати текст і заголовки вгору і вниз по документу, змінюючи порядок їх розташування в ньому. Крім того, можна змінювати рівень заголовків і тексту (збільшувати або зменшувати).

Для переміщення тексту в документі або зміни його рівнянеобхідно перетягнути значок рівня заголовка □ у потрібному напрямку:

- вгору або вниз — для зміни порядку розташування;

- вліво або вправо — для зміни рівня.

З накопиченням інформації в документі постає потреба перегляду плану документа у вигляді заголовків. Така можливість реалізується в режимі "Показати тільки перший рядок",який можна ввімкнути (або вимкнути) натисканням кнопки на панелі інструментів "Структура" або комбінації клавіш <Alt+Shift+L>. При цьому відбувається перемикання з режиму перегляду тексту в режим заголовків, коли в абзацах відображується лише перший його рядок.

Альтернативою є робота в режимі "Схема документа", що викликається командою Схема документа з пункту меню "Вид" або натисканням кнопки панелі інструментів "Стандартна ". Цей режим можна комбінувати з будь-яким режимом відображення документа і використовувати для швидкого переміщення по документу та визначення поточного положення в ньому. Наприклад, щоб перейти в інший розділ документа, достатньо вибрати заголовок цього розділу на схемі документа і натиснути на нього кнопкою миші.

Після завершення роботи з документом слід встановити звичайний режим відображення документа (Звичайний або Розмітки сторінки), щоб можна було вводити в документ текст, таблиці, рисунки та інші елементи.

Побудова змісту

Зміст — це список заголовків документа всіх рівнів з відповідними номерами сторінок. Найпростіший спосіб побудови змісту — використання стандартних стилів заголовків. Після цього залишається тільки вибрати місце для автоматичної побудови змісту і виконати відповідні команди з меню редактора.

Щоб вставити зміст в існуючий документ,необхідно:

- вибрати команду меню Вставка→Зміст й покажчики;

- вибрати вкладку "Зміст", встановити в разі потреби перемикачі "Показати номера сторінок" та "Номера сторінок по правому краю" у місці розташування номерів сторінок, вибрати кількість рівнів, які будуть використані у змісті (наприклад, два з трьох можливих за текстом), і вибрати заповнювач рядка між назвою заголовка і номером сторінки;

- натиснути клавішу <Enter>.

Після автоматичної побудови змісту документ можна редагувати.

Для адекватної зміни змісту не потрібно знову будувати його. Достатньо виділити цей об'єкт і обновити його, натиснувши клавішу <F9>.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)