АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Методичні рекомендації. До першого питання. При підготовці до відповіді в першу чергу слід пригадати зміст і сутність спадкування

Читайте также:
  1. I.ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  2. Деякі рекомендації щодо правил поведінки в умовах небезпеки землетрусу
  3. Додаток. Програма дисципліни і методичні
  4. Завдання № 1 та методичні рекомендації до його виконання
  5. Загальні методичні вказівки
  6. Загальні методичні вказівки.
  7. Загальні методичні рекомендації
  8. ЗАГАЛЬНІ Методичні рекомендації до вивчення тем, що виносяться на семінарські заняття та на самостійну роботу.
  9. Загальні методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт
  10. Загальні рекомендації
  11. Загальні рекомендації до змісту та структури курсової роботи.
  12. Загальні рекомендації щодо припинення тютюнопаління

До першого питання. При підготовці до відповіді в першу чергу слід пригадати зміст і сутність спадкування, визначивши його основні види (за законом та за заповітом) і особливості кожного з них. Пропонуємо зупинитись на вжитті заходів щодо охорони спадкового майна, зокрема: підстави вжиття заходів щодо охорони спадкового майна; підготовчі дії нотаріуса перед вжиттям заходів щодо охорони спадкового майна (перед вжиттям заходів щодо охорони спадкового майна нотаріус вчиняє низку дій, які забезпечують повну охорону цього майна); опис спадкового майна (проводиться у присутності виконавця заповіту); призначення охоронця спадкового майна (ним може бути призначено осіб з числа спадкоємців, опікунів над майном осіб, визнаних безвісно відсутніми або місцеперебування яких невідоме, або інших осіб, визначених спадкоємцями); передача на зберігання окремих видів спадкового майна; передача речей, що не мають цінності у зв`язку зі зносом; передача на зберігання продуктів харчування; дії нотаріуса у випадку неможливості вжиття заходів щодо охорони спадкового майна; укладання договору на управління спадщиною; припинення дії договору на управління спадщиною; виключення спадкового майна з акта опису; строк, протягом якого триває охорона спадкового майна; припинення заходів щодо охорони спадкового майна.

Після чого охарактеризувати порядок видача свідоцтв про право на спадщину, який починається з моменту відкриття спадщини та перевірки нотаріусом факту смерті, часу і місця відкриття спадщини. Після чого заводиться спадкова справа і спадкоємці мають право на прийняття спадщини або відмова від її прийняття. Завершується ця нотаріальна дія безпосередньо видачею свідоцтва про право на спадщину за законом або свідоцтва про право на спадщину за заповітом.

До другого питання. Пропонуємо розпочати із того, що видача свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя відбувається на підставі їх спільної заяви. Зазначити особливості видачі свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя. Законодавством визначено підстави видачі свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя. Так, при видачі свідоцтв, за необхідності, нотаріус вимагає: документ, який посвідчує шлюбні відносини; документ, що підтверджує право власності подружжя на певне майно; витяг з Реєстру прав власності; відповідний правовстановлюючий документ, на якому робиться відмітка про видачу такого свідоцтва; свідоцтво про смерть одного з подружжя. Насамкінець, слід охарактеризувати видачу свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя у випадку наявності заборони відчуження або арешту на майно.

До третього питання. Відповідь на питання слід розпочати з того, що для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що встановлюють заборгованість, або на правочинах, що передбачають звернення стягнення на майно на підставі виконавчих написів. Назвіть перелік документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів (установлюється Кабінетом Міністрів України), а також умови вчинення виконавчого напису та його зміст. Слід зазначити, що вексель – це цінний папір, який посвідчує безумовне грошове зобов’язання векселедавця або його наказ третій особі сплатити після настання строку платежу визначену суму власнику векселя (векселедержателю). Векселі можуть бути прості або переказні. Вони існують виключно у письмовій документарній формі та мають обов’язкові реквізити. Вкажіть можливе місце вчинення протестів векселів та строки для пред’явлення векселів до протесту та здійснення протесту векселів. Насамкінець охарактеризуйте безпосередньо вчинення протесту векселя.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)