|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Цього року виповнилося 150 років з дня виходу в світ «Аліси в країні чудес» Льюїса КерролаТиждень дитячої книги в бібліотеці був продовжений голосними читаннями книги Л.Керролл: «Аліса в країні чудес». На п’єдесталі українська книга
На верхню сходинку піднялося видання, яке одержало гран-прі на регіональному конкурсі «Краща книга Полтавщини – Шевченко і Полтавщина», присвячена 200-річчю Тараса Шевченка. Книга складається з двох частин: у першій ідеться про те, що дала Полтавщина Шевченкові, у другій – про те, що Великий Тарас дав Полтавщині, як його творчість вплинула на національно-визвольні процеси у нашому краї, як люди віддають шану Кобзареві. Видання містить понад тисячу кольорових ілюстрацій, картин і малюнків Шевченка-художника. Шанувальників творчості Шевченка–художника, Шевченка–поета протягом року ознайомилися з цією цінною книгою. Автори-укладачі – керівник Центру дослідження історії Полтавщини Олександр Білоусько, заступник директора Державного архіву Полтавської області Тарас Пустовіт і видавництво ТОВ “АСМІ”. Вікторину «Сучасна дитяча проза» серед юних користувачів провела учениця 10 класу Варварівської ЗОШ Анастасія Довгенко. Діти з цікавістю ознайомилися з новими українськими книгами.
20 березня бібліотека зібрала шанувальників таланту Ліни Костенко. Був проведений усний журнал: «Блакитна троянда поетичного саду України», на сторінках якого йшлося про відому і невідому Ліну Костенко.
«Це найбільше, ніж поезія, - тут наша історія і філософія, наш спосіб думання, героїка. Тут минуле й сучасне, просвічене рентгеном мислі…» - так писав про творчість письменниці-шістдесятниці поет Володимир Базилевський. Ліна Василівна п’ять років тому під час презентації її перевиданого роману «Берестечко» сама про себе сказала: «… я ніколи не стояла на колінах, і мій народ, той, для кого я пишу, також». Нині бачимо, яка мудрість, яка втілена правда в цих словах. Уже в новому столітті шанувальники творчості геніальної поетеси дочекалися її нових віршів і нових книг, які стали так само улюбленими, як і колишні видання. Читаймо із насолодою старі і нові видання, які знаходяться у бібліотеці на книжковій виставці, яка знайомить пошановувачів творчості Ліни Костенко з її самобутнім талантом, творчим надбанням.
Слово великого Гоголя не тільки не вмре, а дасть чудесні паростки. Все Гоголя про Гоголя питаю – Який він був? І в чому таїна?... "Які питання ви б хотіли задати Миколі Васильовичу Гоголю, коли б брали у нього інтерв'ю", - цього дня запитувала бібліотекар у юних користувачів.
1 квітня в бібліотеці забороняється сумувати, а дозволяється: фантазувати, співати, жартувати.
Хай лунають жарти всюди, Малюки – веселі люди. Сьогодні вірші, пісні, сміх, Прозвучать в бібліотеці для всіх! В бібліотеці була проведена гра-сміхотерапія: «Розсміши бібліотекаря».
Нехай вас весела вдача не покидає, Бо сміх здоров’ю допомагає.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |