|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
З нагоди державного свята у бібліотеці була проведена літературно-правознавча година «Є Конституція – є міцна незалежна держава»
Бібліотекар розповіла про День Конституції України, про права і обов’язки громадян держави. Олександр Лобарєв розповів про свої права і обов’язки. Михайленко Наташа прочитала вірш «Знай свої права».
До уваги користувачів бібліотеки організована книжкова виставка: «Конституція України – шлях до утворення Української державності». До Дня Конституції у книгозбірні пройшов літературний репортаж «Полтавські гостини Пилипа Орлика», який провела користувач бібліотеки Жила Мар’яна.
Вона назвала цікаві факти про те, що Українська державність на Січі формувалася на основі звичаєвого права, яке в ті часи звалося «козацьким правом». На основі цього права козацькі суди поступово виробляли відповідні закони, а також норми судового та карного законодавства. Так, Ліна Костенко в першій главі свого роману у віршах «Маруся Чурай» дуже ретельно, з усіма подробицями відворює суд над Марусею. Ці подробиці свідчать про те, що уже у XVII столітті Україна була вельми прогресивною країною в плані судочинства. У вересні 1709 року на гетьманство було обрано Пилипа Орлика, який вважав себе продовжувачем справи Мазепи. 5 квітня 1710 року (305 років тому), увійшло в історію, як прийняття Конституції Пилипа Орлика.
Кожен, хто переступає наш поріг, поринає в чарівний світ книг. Для бібліотеки книга - це найбільший скарб. Саме сільська бібліотека є творчою лабораторією, саме від її ресурсів і послуг залежить якість і зміст навчання. Важливим напрямом роботи бібліотеки залишається краєзнавство. Бібліотека спільно з Варварівським народним історичним музеєм проводить різні міроприємства бесіди, екскурсії. Екскурс в минуле: «Ще довго пам’яттю болітиме війна», який здійснила Віра Бегмат в народному історичному музеї, де розповіла, як саме звільнялась Україна, які наступальні операції проходили. В рамках експозиції присутні детально познайомились зі стендом «Визволення України», поіменно згадали Героїв – визволителів, які визволяли наш край від німецьких окупантів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |