АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Характерним для нашої бібліотеки є розмаїття тематики соціокультурних заходів, які спрямовані на національно-культурне відродження України

Читайте также:
  1. Автономно гуманістичне обґрунтування моральності в епоху Відродження та Новий час
  2. б - повів. 45 000x; просторово-організована структура з характерним розміром 500-1000Е
  3. Блок 8-14. РОСЛИННИЙ І ТВАРИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ.
  4. Блок 8-2. ФІЗИКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ УКРАЇНИ.
  5. ВВП та чистий економічний добробут:порівняльний аналіз для України.
  6. Види об’єднань підприємств за законодавством України.
  7. Виставкова діяльність залишається одним із основних напрямів роботи бібліотеки, яка допомагає у розкритті і популяризації книжкового фонду та реклами бібліотеки.
  8. Відродження післявоєнного господарства
  9. Г) спрямованість операційного менеджменту.
  10. Головні річкові системи України.
  11. Гуманiстична спрямованість етики спiлкування та її значення
  12. Гуманістична спрямованість етики спілкування та її значення

Звіт масової роботи

Варварівської бібліотеки-філіалу

Карлівської ЦБС 2015 рік

Варварівська бібліотека-філіал Карлівської ЦБС у Європейський рік розвитку (оголошений Європейським союзом) була центром місцевої громади, активним учасником усіх значних сільських заходів, осередком важливої суспільної, наукової та культурної інформації, джерелом безперервної освіти та навчання.

В 2015 році Варварівська бібліотека вводила масові заходи, які відзначалися на державному рівні.

Символічно, що 2015 рік проголошено на Полтавщині і Черкащині роком Симоненка. Адже кожен з нас впевнений, що якби В. Симоненко сьогодні жив, то він зі своїм фотоапаратом, зі своїм записником був би на передовій на Сході країни, у вирі подій.

З високим чолом, назад зачесаним чорним волоссям, смаглявий, середнього зросту і з пронизливим поглядом – дивиться на нас з портрету поет-патріот Василь Симоненко, якого вирізняли унікальний світогляд та безкомпромісна любов до Батьківщини - так розпочала літературно-поетичну годину «Його душа світилася зорею» бібліотекар Таміла Вус.

Та в історію України поет назавше ввійшов завдяки тому, що прокричав із двадцятого в двадцять перше століття гімн «Любіть людину». І досі, кого не запитаєш: «Ти знаєш, що ти – людина?», у відповідь почуєш:

«І хочеш того чи ні –

Усмішка твоя – єдина,

Мука твоя – єдина,

Очі твої – одні»

Восьмого січня «витязю молодої української поезії» - 80 років.

Читаючи вірші Симоненка і думаєш: адже те, про що говорять уста, залежать від стану серця. Україна була у поета в серці, зверталась до юних користувачів вихователь школи-інтернату Вікторія Сторожева, читаючи рядки вірша Василя Симоненка:

«Я хочу бути несамовитим,

Я хочу в полум’ї згоріть,

Щоб не жаліти за прожитим,

Димком на світі не чадіть».

За вікном сутеніло, а в бібліотеці ще довго линули рядки з віршів поета, горіла свічка і його душа світилася зорею.

Бібліотека села Варварівка– культурно-освітній заклад, інформаційний-публічний центр територіальної громади села. Надійними партнерами бібліотеки є сільська рада, дитячий садок, школа, будинок культури.

Характерним для нашої бібліотеки є розмаїття тематики соціокультурних заходів, які спрямовані на національно-культурне відродження України.

22 січня - День Соборності і Свободи – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної ідеї. Цей день уособлює весь історичний шлях, яким Україна йшла до своєї незалежності. А це тривало не одне століття. Сьогодні дуже важливо, щоб ми збирали і берегли цю історію, мислили українськими категоріями. Тому цей день важливий не лише в історичному плані, а й у контексті сьогодення. Щоб в кожному з нас жила пам'ять про історію і сучасність нашої держави бібліотеки не стоять осторонь цих подій. В бібліотеці була організована книжкова виставка: «Соборність – духовне гасло до єднання».

Книги і періодичні видання, представлені на ній познайомили читачів з історичними фактами і відомостями про витоки формування соборності українських земель, спонукали молодь до розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбувалися і відбуваються в державі.

Сьогодні, коли Україна відстоює своє право бути соборною і єдиною у боях на Сході, значення Акту Злуки важливе і актуальне. Акцентуючи увагу читачів на подіях року 1919, розповідаючи про події сьогодення, ми прагнемо виховувати патріотів і свідомих громадян України.

З поважних причин літературно-історична вікторина: «Наша земля – соборна Україна» пройшла не в день свята, а 27 січня. Юні користувачі показали неабиякі знання з історії України, її культури і традицій.

«Ніхто нам не збудує держави, коли ми її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».

В. Липинський


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)