|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ЗМ-2. Тема 9. Особливості правового регулювання окремих видів господарських відносинНавчальна мета: з акріплення теоретичних знань з питань банківської діяльності господарському праві, вивчення предмета метода, системи, та джерела банківського права, банківської системі, та банківських операцій; придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння питань регулювання банківської діяльності в галузі господарського права. Закріплення теоретичних знань з питань приватизації в господарському праві, придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння порядку приватизації в галузі господарського права. Вивчення правової регуляції діяльності у сфері оренди і визначення відповідальності за порушення орендних відносин. Закріплення теоретичних знань з питань регулювання оренди майна в господарському праві, придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння порядку складання договорів та інших документів, необхідних для оренди.
Студенти повинні знати: загальніположення Господарського кодексу, Закон України„Про банки і банківську діяльність”; Закон Верховної Ради України „Про Національний банк України”, Постанову НБУ „Про встановлення перехідних строків виконання вимог Закону України "Про банки і банківську діяльність" точки зору юристів-науковців в галузі господарського права та питаннях банківської діяльності, закони України „Про приватизацію державного майна”, „Про приватизаційні папери”, „Про приватизацію невеликих державних підприємств”, правову регламентацію питань пов’язаних з орендними выдносинами; поняття та зміст договору оренди та субаренди, та інших документів, пов’язаних з орендою. Студенти повинні вміти: складати договір оренди, акт прийома-сдачи об‘єкту в оренду, складати заяву на приватизацію об’єктів, виділяти складові частини приватизації, користуватисьсистемоюнормативно-правових актів в галузі господарського права, та законів України, добре орієнтуватись у діючому законодавстві України.
Студенти повинні вивчити: предмет, метод та функції банківського права; засоби та методи грошово-кредитної політики, користуватисьсистемоюнормативно-правових актів в галузі банківського права, та законів України, добре орієнтуватись у діючому законодавстві України.
Методика виконання: у процесі семінарського заняття студенти коментують положення діючого законодавства України відносно регулювання банківською діяльністю, ознайомлюються з системою господарсько-правових актів, законами України регулюючими банківську діяльність; науковою літературою та точками зору вчених-юристів.Коментують положення діючого законодавства України, ознайомлюються з системою господарсько-правових актів, законом України, „Про приватизацію державного майна”, „Про приватизаційні папери”, „Про приватизацію невеликих державних підприємств”, а також науковою літературою та точками зору вчених-юристів.
Основні навчальні питання: 1. Правові засади захисту економічної конкуренції в Україні. 2. Правове регулювання банківської діяльності. 3. Правове регулювання оренди державного та комунального майна. 4. Правові засади приватизації державного та комунального майна.
Теми рефератів:
13. Орендна плата. 14. Оренда землі в сфері господарської діяльності. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |