|
|||||||||||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВАЗВІТ ВИРОБНИЧОЇ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
Студента ______________________________________________________
_____________курсу ____________групи
напрям підготовки 6.050901 "Радіотехніка" спеціальність 5.05090101 "Конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв"
ЗМІСТ
ВСТУП 3 1 ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА 4 2 ПРАКТИКА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ 8 2.1 Монтаж та складання радіоелектронної апаратури 8 2.2 Регулювання радіоелектронної апаратури 11 2.3 Контроль якості та випробування радіоелектронної апаратури 13 3 ОХОРОНА ПРАЦІ 18 4 ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ 27 ВИСНОВКИ 28 ПЕРЕЛІК ДЖЕРЕЛ 29 ДОДАТКИ 30
ВСТУП
Мета виробничої технологічної практики – розширення й доповнення знань, здобутих студентами під час вивчення теоретичних курсів та виконання практичних і лабораторних завдань із фахових дисциплін, а також формування первинних професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень і розв'язування задач, пов'язаних із конструюванням, виробництвом та технічним обслуговуванням радіоелектронної апаратури у виробничих умовах, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо застосовувати їх у практичній діяльності. Відповідно до мети під час проходження виробничої технологічної практики студенти повинні вивчити: - організацію роботи виробничих цехів; - монтаж та складання радіоелектронної апаратури; - регулювання радіоелектронної апаратури; - контроль якості та випробування радіоелектронної апаратури; - роботу конструкторського відділу; - роботу технологічного відділу; - контроль якості продукції; - технологічне обладнання і оснастку. По завершенню виробничої технологічної практики студенти повинні вміти використовувати професійно-профільовані знання в галузі технології виробництва радіоелектронної апаратури при розв’язанні задач виробництва радіоелектронних пристроїв; проводити монтаж, регулювання та складання радіоелектронної апаратури; контролювати якість та проводити випробування радіоелектронної апаратури; використовувати технологічне обладнання і оснастку.
ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТДВ" Чернівецька автобаза зареєстровано 2005-04-19 реєстратором головного управління юстиції у чернівецькій області Керівник організації – Костинян Людмила Іванівна. Основні види діяльності компанії – ремонт та обслуговування вантажоперевізного транспорту.
Таблиця 1 – Реквізити організації
Структура компанії пояснює склад і співвідношення його внутрішніх ланок (ділянок, відділів та інших підрозділів), що становлять єдиний господарський об'єкт. Загальна структура – це комплекс виробничих та обслуговуючих підрозділів, а також апарат управління. Загальна структура характеризується взаємозв'язками і співвідношеннями між цими підрозділами за розміром зайнятих площ, чисельністю працівників і пропускною здатністю (потужністю).
Рисунок 1 – Загальна структура товариства з обмеженою відповідальністю "ТДВ" Чернівецька автобаза
Дана структура побудована за дволанковою системою управління. Перша ланка – це апарат управління, в який входять також функціональні відділи, які побудовані за принципом однорідності виконуваних функцій. Друга ланка – філіали підприємства і структурні підрозділи. Виробнича структура є формою організації виробничого процесу, вона виражається в розмірі, кількості й складі дільниць та служб, їх плануванні, а також у кількості робочих місць. Обслуговувальні господарства виконують функції зберігання і транспортування матеріалів, устаткування, оснастки. Основною структурною виробничою одиницею є дільниця, що є сукупністю робочих місць, на яких виконується технологічно однорідна робота. Первинною ланкою організації виробництва є робоче місце. Робоче місце – це частина виробничої площі, де робітник або група робітників виконують окремі операції. Організаційна структура управління – це сукупність певним чином пов'язаних між собою управлінських ланок. Вона характеризується кількістю органів управління, порядком їх взаємодії та функціями, які вони виконують. Головне призначення організаційної структури – забезпечити ефективну діяльність управлінського персоналу. Принцип формування структури управління – організація та закріплення тих або інших функцій управління за підрозділами (службами) апарату управління. Діяльністю підприємства керує директор. Для забезпечення стратегічного, поточного й оперативного керівництва підприємством використовується функціональний апарат управління, безпосередньо підлеглий директору і його заступникам. Кожний з них керує певною частиною роботи з управління процесом і має в розпорядженні відповідні функціональні служби. В апараті управління виділяються функціональні структурні підрозділи (відділи, служби). Апарат управління складається з таких основних служб: - оперативного керівництва підприємством; - управління персоналом; - економічної й фінансової діяльності; - перероблення інформації; - адміністративного управління; - маркетингу; - зовнішніх економічних зв'язків; - технічного розвитку. Кожну службу очолює начальник і вона підпорядковується безпосередньо директору й одному з його заступників.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |