|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Структура мережіПідключення мережевого адаптера до середовища передачі здійснюється за допомогою кабелю з’єднання ізсередовищем і спеціального блоку підключеннядосередовища (рис. 4.5). Кабель з’єднання із середовищем — це дві виті пари провідників, одна з яких служить для передачі, а друга — для прийому даних. Зі сторони блоку підключення використовується нормально замкнутий роз’єм даних IBM. При роз’єднанні цього роз’єму контакти його відповідної частини замикають відповідні лінії магістрального каналу (рис. 4.6, а), а у разі підключення кабелю з’єднаннямагістральний канал комутується на приймальну і передавальну пари провідників (рис. 4.6, б). З боку мережевого адаптера може використовуватися штекерний роз’єм типу DB9 або телефонний роз’єм RJ45.
Рис. 4.5. Схема підключення мережевого адаптера до передавального середовища, де: БПС – блок підключення до середовища
У найпростішому варіанті блок підключення є пасивним пристроєм, який дає змогу підключати до магістрального кабелю одну абонентську систему. Але найчастіше застосовуються пристрої багатостанційного доступу — MAU (Multistation Access Unit), які забезпечують підключення до магістрального кабелю декількох абонентських систем. Підключення здійснюється радіальним способом, тобто до однієї точки підключення під’єднуються кілька абонентських систем. Поряд з пасивними для підключення абонентських систем широко використовуються активні пристрої, у тому числі контролери і концентратори.
Рис. 4.6. Режими роботи блоку підключення, де: АС – абонентська станція
Як правило, активні і пасивні багатостанційні пристрої розміщуються в одному або кількох стояках кабельних з’єднань, до яких і підключаються абонентські системи. У цьому разі топологія мережі набуває явно вираженого зіркоподібного характеру. Завдяки існуючому набору мережевих засобів і пристроїв можливо конструювати мережі різної, досить складної топології, яка максимально відображатиме реальне розташування комп’ютерів. Один з можливих варіантів побудови мережі Token Ring зображено на рис. 4.7.
Рис. 4.7. Мережа Token Ring, де: Рс – робоча станція; ПБП – пасивний блок підключення;
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |