АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Будова і принцип роботи пристрою

Читайте также:
  1. CAC/RCP 1-1969, Rev. 4-2003 «Общие принципы гигиены пищевых продуктов»
  2. Cхема электрическая принципиальная блока ТУ-16. Назначение, принцип действия.
  3. Hарушение юридических принципов
  4. I. Мета, завдання та загальні вимоги до виконання курсової роботи
  5. I. ОСНОВНЫЕ ЦЕЛИ, ЗАДАЧИ И ПРИНЦИПЫ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ КПРФ, ПРАВА И ОБЯЗАННОСТИ ПАРТИИ
  6. II Методика виконання курсової роботи.
  7. II. ЗМІСТ І ОФОРМЛЕННЯ РОБОТИ
  8. II. Общие принципы построения и функционирования современных бизнес-структур
  9. IX. СИГНАЛИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС МАНЕВРОВОЇ РОБОТИ
  10. o принцип. защиты окружающей среды на благо нынешних и будущих поколений
  11. P-N переход принцип работы полупроводникового диода.
  12. V. Несколько принципиальных соображений

 

Робота виконується за допомогою пристрою ДМ-23 (рис.11-4), який встановлюється на стіл машини ДМ-30 (рис.11-3).

Пристрій (рис.11-4) складається із основи 1, двох щок 3, набору змінних пластин 4. Повзун 5 і пластина 4 з’єднуються стяжним болтом 6, який центрується в отворі деталей змінними втулками 7. Між повзуном і болтом передбачений радіальний зазор, який забезпечує пересування повзуна відносно пластин. Щоки 3 з’єднані з основою 1 віссю 2, яка зафіксована від випадання шайбою 11.

Об’єктом дослідження в даному пристрої прийнято з’єднання, яке складається із повзуна 5, стиснутого з обох боків змінними пластинами 4, виконаних із різних матеріалів з різною ступінню шорсткості контактуючих поверхонь.

 

Рис. 11-3.

 

Рис. 11-4.

 

Тиск на повзун 5 під час проведення роботи здійснюють упором 10 через пуансон 9, який з’єднаний з динамометричним кільцем 8. В початковому положенні повзун 5 встановлюють так, щоб його риска співпадала з верхньою рискою пластини 4. Зусилля, прикладене до з’єднання контролюють по індикатору і тарувальному графіку (рис.11-5) кільцевого динамометра, встановленого на установці ДМ-30, а зусилля затяжки болта по індикатору і тарувальному графіку динамометричного ключа (рис.11-6).

Випробувальна машина (рис.11-3) складається із пустотілої основи 1 і двох стояків 7 з поперечиною 12. Пристрій ДМ-23 М кріпиться до столу, який з’єднаний з гвинтом точного переміщення 5. Пересування столу вгору або вниз виконується за допомогою черв’ячно-гвинтового редуктора 4, який приводиться в дію від руки через маховичок 3 і зубчасту пару 2. Підготовка досліджуваного вузла до роботи здійснюється за допомогою установочного гвинта 11 і маховичка 13.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)