АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Зовнішнє середовище

Читайте также:
  1. Case 2. Маркетингове середовище міжнародних ринків та його аналіз
  2. Керування забезпечує необхідний рівень стійкості системи у процесах взаємодії її з зовнішнім середовищем та взаємодій всередині самої системи.
  3. Політична система й середовище
Стан організації Можливості Загрози
Сильні позиції Поле" СІМ" (сила і можливості)   Стратегії підтримки та розвитку сильних позицій підприємства щодо реалізації шансів зовнішнього оточення Поле "СІЗ" (сила і загрози) Стратегії викорис­тання сильних позицій підприємства з метою усунення загроз
Слабкі позиції Поле "СЛМ" (слабкість і можливості) Стратегії подолання слабкостей підприємства за рахунок можливостей зовнішнього середовища Поле "СЛЗ" (слабкість і загрози) Стратегії подолання загроз та усунення слабкостей підприєм­ства або ліквідації

 

Рис.11. Матриця вибору стратегії організації відповідно до SWOT-аналізу

 

Етап 7. Прогнозування умов функціонування та результатів виробничо-гоподарської діяльності фармацевтичної організації полягає у передбаченні імовірних змін у внутрішньому та зовнішньому середовищах функціонування організації та їх можливого впливу на результати діяльності.

За оцінками зарубіжних та вітчизняних експертів вже нараховується більше 150 методів прогнозування, хоча на практиці використовується 15-20.

Однією з найбільш важливих класифікаційних ознак методів прогнозування є ступінь формалізації, що досить повно охоплює прогностичні методи. Другою класифікаційною ознакою можна назвати загальний принцип дії методів прогнозування, третім - спосіб одержання прогнозної інформації.

Класифікація методів прогнозування рис 12,13.

Етап 8. Виконання розрахунків, обґрунтувань, проектних розробок полягає в установленні найважливіших показників (економічних, соціальних, технологічних тощо), які найбільше характеризують очікувані стратегії та виявленні тенденцій їх зміни, а також підборі необхідних проектних заходів, що забезпечать формування стратегій.


У більшості класифікаційних схем методи прогнозування розділяються на три основні класи:

- екстраполяції;

- експертних оцінок;

- моделювання.

бласть застосування основних класів методів прогнозування показана в таблиці.(рис 12)

Вид прогнозу Клас методів прогнозування
екстраполяційні моделювання експертні
Короткостроковий + + +
Середньостроковий - + +
Довгостроковий - - +

.

На рис. 12 представлена класифікаційна схема методів прогнозування.

 

Рисунок 13 - Класифікація методів прогнозування


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)