|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Семінарське заняття № 1. Тема:Порядок складання та затвердження кошторису доходів та видатків бюджетної установиТема: Порядок складання та затвердження кошторису доходів та видатків бюджетної установи. Мета: визначити порядок складання кошторису доходів та видатків. 1.Питання для обговорення: 1.Поняття кошторису доходів та видатків бюджетної установи та його складові частини. 2.Порядок формування проекту кошторису доходів та видатків бюджетної установи. 3.Порядок затвердження кошторису доходів та видатків бюджетної установи. 4.Поняття плану асигнувань, його призначення. 5.Поняття тимчасового кошторису доходів та видатків бюджетної установи, його застосування. 6.Нормативно правові документи регламентуючі порядок складання та затвердження кошторису доходів та видатків бюджетної установи. 7.Порядок подання документів органам державного казначейства. 8. Основні вимоги щодо виконання кошторису.
2. Дайте відповідь на тестове запитання 1. Баланс бюджетної установи складається з метою: 1) розкриття інформації для інвесторів; 2) забезпечення контролю і аналізу використання коштів загального і спецфондів; 3) розкриття інформації для керівництва бюджетної установи.
2. Основною формою бухгалтерського обліку бюджетної установи є: 1) Журнал-Головна; 2) журнально-ордерна; 3) меморіально-ордерна.
3.Основними нормативними документами, відповідно з якими організується бух облік бюджетної установи є: 1)Бюджетний кодекс; 2)Закон про бухгалтерський облік; 3) Бюджетний кодекс і Закон про бухгалтерський облік.
4.Бюджетна установа покриває свої витрати за рахунок: 1) своїх оборотних коштів; 2) бюджетних коштів; 3)бюджетних та позабюджетних коштів.
5.Усі рахунки Плану рахунків бух обліку бюджетних установ угруповано: 1) в 1 розділ; 2) в 2 розділи; 3) в 8 розділів.
6.Рахунки, передбачені Планом рахунків для бюджетних установ поділяються на: 1) активні, пасивні; 2) активні, пасивні, активно-пасивні 7. За складом статей і побудовою баланс бюджетної установи відрізняється від балансів суб’єктів підприємницької діяльності? 1) так; 2) ні.
8. Джерелами формування активів і витрат бюджетних установ є: 1)власні кошти (капітал); 2)доходи бюджетної установи; 3) власні кошти (капітал), доходи і зобов’язання.
9. Кошти загального і спецфондів у Плані рахунків відображуються: 1) на окремих рахунках Плану рахунків; 2) на тих же самих рахунках.
10. Головним розпорядником бюджетних коштів є: 1)керівники місцевих державних адміністрацій; 2)керівники бюджетних установ, які отримують кошти тільки для безпосереднього витрачання; 3) керівники бюджетних установ, які отримують кошти на видатки установи та розподіляють суму коштів підпорядкованим ім установам.
11. Важливою складовою балансу бюджетної установи є: 1) сума власного капіталу; 2) сума зобов’язань; 3) сума необоротних активів; 4) довідки про рух асигнувань загального та спеціального фондів.
Тема 2. Облік доходів і видатків Практичне заняття № 3 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |