|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Дисципліни і способи її збереженняМета: дати уявлення про те, що таке правопорушення, дисципліни, правопорядку й законності, їх ознаки і види; сформувати вміння: пояснювати, що таке правопорушення, описувати його ознаки розрізняти види правопорушень, наводити приклади; правопорушень; розтлумачувати поняття, аналізувати правові ситуації щодо правопорушень, оцінювати вчинки та поведінку учасників ситуацій з точки зору її правомірності; виховувати повагу до правомірної поведінки.
Тип уроку: комбінований. Обладнання: малюнки, таблиці, підручник, карта. Хід уроку І. Організаційний момент. ІІ. Актуалізація знань учнів Бесіда 1. Що таке право? 2. Що таке правовідносини? 3. Що є підставою для виникнення правовідносин? 4. На які види поділяються юридичні факти відносно волі суб'єкта? 5. На які види поділяються дії, до яких наслідків кожен з них призводить?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу Проблемні завдання 1. Дайте оцінку рівня дотримання дисципліни, правопорядку та законності в нашій країні. 2. Чи потрібна навчальна дисципліна? Робота в групах Запропонуйте механізми збереження дисципліни та правопорядку. ІV. Фізична хвилинка. Бесіда Висловіть свою думку щодо співвідношення понять «суспільний порядок» та «правопорядок». Яке з них більш загальне? Як пов'язано з ними поняття «дисципліна»? Приведіть приклади, пов'язані з дотриманням чи недотриманням норм у різних видах дисципліни. V. Закріплення вивченого матеріалу Завдання 1.Дайте визначення понять «правосвідомість», «правопорядок» «законність», «дисципліна». 2.Які елементи правосвідомості вам відомі? 3. Наведіть приклади вияву різних елементів правосвідомості
VІ. Домашнє завдання 1.Опрацювати матеріал підручника. 2.Написати твір: «Дисципліна та правопорядок — шлях до правової держави». УРОК № 14 Тема. Правопорядок і правопорушення. Правопорушення та його ознаки Мета: продовжувати роботу з поняттями правопорушення, дисципліни, правопорядку й законності, їх ознаками і видами; формувати вміння: пояснювати, що таке правопорушення, описувати його ознаки розрізняти види правопорушень, наводити приклади; правопорушень; розтлумачувати поняття, аналізувати правові ситуації щодо правопорушень, оцінювати вчинки та поведінку учасників ситуацій з точки зору її правомірності; виховувати повагу до правомірної поведінки.
Тип уроку: комбінований. Обладнання: малюнки, таблиці, підручник, карта. Хід уроку І. Організаційний момент. ІІ. Актуалізація знань учнів Завдання
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |