|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ПИТАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ. 1 Адміністративно-процесуальне право як наука та навчальна дисципліна1 Адміністративно-процесуальне право як наука та навчальна дисципліна. 2 Спеціально-юридичні функції адміністративно-процесуального права. 3 Поняття адміністративно-процесуальної норми. 4 Адміністративно-процесуальні правовідносини. Ознаки, зміст та види. 5 Загальна характеристика суб’єктів адміністративно-процесуального права. 6. Структура адміністративного процесу. 7. Поняття нормотворчого провадження. 8. Поняття дозвільного провадження. Види дозвільних проваджень. 9.Охарактеризуйте Положення «Про дозвільну систему», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року № 576. 10 Поняття дозвільної системи, види дозвільних документів. 11 Стадії дозвільного провадження. 12 Поняття реєстраційного провадження. 13Об’єкти державної реєстрації. 14 Стадії реєстраційного провадження. 15 Поняття атестаційної системи та атестаційного провадження. 16 Підготовка справи про атестацію. 17Атестація науково-дослідних (науково-технічних) установ. 18 Атестація робочих місць за умовами праці. 19Атестація фізичних осіб 20Атестація юридичних осіб. 21 Провадження щодо розгляду звернень громадян. Поняття та строки. 22 Права громадян та обов’язки органів публічної адміністрації щодо розгляду звернень громадян. 23 Провадження в адміністративних справах про дисциплінарні проступки. 24 Дисциплінарне провадження у справах про адміністративні делікти, вчинені особами, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів або спеціальних положень про дисципліну. 25Види стягнень, які застосовуються до осіб, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів або спеціальних положень про дисципліну. 26 Поняття провадження у справах про адміністративні проступки.. 27 Правове регулювання та види провадження у справах про адміністративні проступки. 28Загальна характеристика заходів забезпечення у справах про адміністративні проступки. 29 Загальна характеристика адміністративної юстиції в Україні. 30 Адміністративне судочинство як складова адміністративної юстиції. 31 Принципи адміністративного судочинства 32 Учасники адміністративного судочинства 33 Об’єкт адміністративного судочинства 34 Адміністративно-позовне провадження 35Мирова угода в адміністративному судочинстві 36 відстрочення і розстрочення виконання, зміна чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. 37Поворот виконання судових рішень. 38Особливості провадження за винятковими обставинами. 39Особливості провадження за нововиявленими обставинами. 40Забезпечення доступності адміністративного судочинства. 41Поняття та значення контрольного провадження. 42Стадії контрольного провадження. 43Поняття виконавчого провадження. 44Суб’єкти виконавчого провадження.
Теоретичні питання для опанування та обговорення 1. Види адміністративних правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
2. Види адміністративних правопорушень, що посягають на встановлений порядок управління: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
3. Види адміністративних правопорушень в галузі стандартизації, метрології, якості продукції та сертифікації: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
4. Види адміністративних правопорушень в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницької діяльності: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
5. Види адміністративних правопорушень в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
6. Види адміністративних правопорушень на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
7. Види адміністративних правопорушень у сільському господарстві, види порушень ветеринарно-санітарних правил: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
8. Види адміністративних правопорушень в промисловості, будівництві та у сфері використання паливно-енергетичних ресурсів: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
9. Види адміністративних правопорушень в галузі охорони природи, використання природних ресурсів, охорони пам’яток історії та культури: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
10. Види адміністративних правопорушень, що посягають на власність: об’єкт, суб’єкт, органи, уповноважені розглядати справи, санкції.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |