|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ СЕМАФОРІВ20.1 Застосування вхідних, вихідних, прохідних і семафорів прикриття як самостійних сигналів допускається тільки на ділянках, не обладнаних автоматичним блокуванням, і на станціях, що не мають електричної централізації стрілок.
Місця встановлення семафорів визначають на підставі загальних вимог, передбачених для постійних сигналів Правилами технічної експлуатації залізниць України.
20.2 Семафор складається із щогли і закріпленого у її верхній частині крила, яке по відношенню до щогли може займати горизонтальне або підняте вгору під кутом 135° положення. Горизонтальне положення крила відповідає забороняючому показанню семафора, підняте крило - дозволяючому.
Вночі положення крила семафора (горизонтальне або підняте) вказується відповідними сигнальними вогнями.
20.3 У необхідних випадках можуть застосовуватися двокрилі семафори. Друге крило семафора нормально розміщене вздовж щогли.
20.4 Однокрилими семафорами подаються сигнали:
а) вдень - піднятим угору крилом під кутом 135° до щогли, а вночі - одним зеленим вогнем "Колія вільна" (рис. 1).
Так сигналізують вхідні семафори при прийманні поїзда на головну колію з готовністю зупинитися на станції, а також вихідні та прохідні семафори і семафори прикриття;
б) вдень - горизонтальним положенням крила семафора, а вночі - червоним вогнем "Стій! Забороняється проїжджати сигнал" (рис. 2).
20.5 Двокрилими семафорами подаються сигнали:
вхідними - двома піднятими крилами під кутом 135° до щогли вдень зеленим та жовтим вогнями - вночі "Дозволяється поїзду прямувати на станцію на бокову колію з готовністю зупинитися на станції" (рис. 3);
вихідними - двома піднятими крилами під кутом 135° до щогли вдень і зеленим та жовтим вогнями - вночі "Дозволяється поїзду відправитися на відгалуження" (див. рис. 3).
20.6 Для контролю з боку станції положення крил вхідного світлофора вночі служать контрольні вогні. При закритому положенні семафора на ньому з боку станції мають бути контрольні прозоро-білі вогні за числом крил, а при відкритому - зелені вогні відповідно до числа відкритих крил. Вихідні та прохідні семафори, як правило, контрольних вогнів не мають. Якщо пункт управління семафором розташований за ним у напрямку руху, на семафорі має бути контрольний прозоро-білий вогонь закритого положення. Відкрите положення цих семафорів контрольного вогню не має.
20.7 Показання вхідних і прохідних семафорів і семафорів прикриття повинні вдень і вночі чітко розпізнаватися з кабіни управління локомотива поїзда, що наближається, на відстані, не меншої гальмової путі, визначеної для даного місця при повному службовому гальмуванні та максимальній швидкості, що реалізується, але не менше 1000 м.
Сигнали вихідних семафорів станційних колій мають бути чітко помітними: головних колій - на відстані, не меншій 400 м, бокових - не меншій 200 м.
20.8 Не включені в дію семафори мають бути приведені в закрите положення і перехрещені двома планками (рис. 4).
Сигнальні вогні недіючих семафорів не засвічуються.
Сповіщальні щити, що стоять перед не включеними у дію семафорами, також мають бути перехрещені двома планками або зняті.
20.9 Перед вихідними і прохідними семафорами встановлюються сповіщальні щити, пофарбовані у білий колір з чорними смугами і відбивачами світла на них.
Встановлення таких щитів проводиться за схемою, вказаною на рис. 5.
20.10 У разі обриву семафорної тяги крило семафора має автоматично приходити в забороняюче (горизонтальне) положення.
20.11 Порядок освітлення сигнальних приладів на семафорах визначається начальником дирекції залізничних перевезень (начальником залізниці).
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |