АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Мета та завдання курсової роботи

Читайте также:
  1. B Хід роботи.
  2. I. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
  3. II Завдання додому
  4. II. ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ
  5. II. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИКОННАННЯ.
  6. II. Основні напрями роботи, завдання та функції управління
  7. II. Практичне завдання.
  8. II. Практичне завдання.
  9. II. Тестові завдання
  10. III. Організація роботи з підготовки та направлення структурними підрозділами органів ДПС запитів на встановлення місцезнаходження платника податків
  11. III. Основний зміст роботи
  12. IV рівень (одне завдання 4 бали)

УДК 658:371.214

 

Самборська О.Ю, Пронько Л.М., Колесник Т.В. Методичні рекомендації для підготовки та написання курсових робіт з дисципліни для студентів факультету менеджменту освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” напряму Галузь знань: 1801 «Специфічні категорії» за спеціальністю: 8.18010018

«Адміністративний менеджмент» в аграрних вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації. – Вінниця.: РВВ ВНАУ, 2015. – 51 с.

 

 

Рецензенти:

С.Г. Кафлевська, кандидат економічних наук, доцент кафедри аграрного менеджменту Вінницький національний аграрний університет;

Воронецька І.С., кандидат економічних наук, завідувач лабораторії економічних досліджень та маркетингу Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН

 

 

Рекомендовано до видання науково-методичною комісією Вінницького державного аграрного університету, протокол № __ від ________________ р.

 

Відповідальні за випуск: Л.М, Пронько

 

 

© О.Ю. Самборська,

© Л.М.Пронько,

© Т.В. Колесник.

 

ВНАУ, 2015

ЗМІСТ

 

 

ВСТУП………………………………………………………………….………….4

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ………………….……………5

2. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ…………………………………………..6

3. ПІДБІР ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ІНШИХ ІНФОРМАЦІЙНО-СТАТИСТИЧНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………………………7

4. ВИБІР ОБ’ЄКТУ ДОСЛІДЖЕННЯ………………………………………..….8

5. ЗМІСТ І СТРУКТУРА КУРСОВОЇ РОБОТИ……………………………...…9

6. ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ……………………………………...13

6.1. Загальні вимоги……………………………………………….……….13

6.2. Нумерація сторінок, розділів та підрозділів.……………………..….14

6.3. Графічний матеріал ………………………………………..……...…..15

6.4. Таблиці…………………...…………………………………………….16

6.5. Формули…………………………………….………………………….17

6.6. Загальні правила цитування та посилання на використані джерела 18

6.7. Оформлення списку використаних джерел………………………….19

6.8. Додатки…………………………………………………..…….……….19

7. Подання на кафедру та захист курсової роботи…………..20

8. Список рекомендованої літератури…………… ……….……21

9. Додатки…….…………………………………………………………..…...25

 

Вступ

 

В сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні постійно зростають вимоги до рівня підготовки менеджерів-адміністраторів. В процесі вивчення такої дисципліни як “Техніка адміністративної діяльності ” відбувається системне формування студента-менеджера, як майбутнього фахівця, який здатний приймати участь в організації діяльності підприємства, створенні корпоративного іміджу, організації етичних відносин та вирішенні конфліктів в трудових колективах тощо. Цьому підпорядкована вся система форм і методів навчання – лекції, семінарські і практичні заняття, самостійна робота та курсове проектування.

Сучасні фахівці повинні знати умови, правила і норми діяльності підприємства, культуру організації та корпоративну політику, стандарти підприємства, організацію роботи з документами, а також вміти самостійно вибирати напрями і способи раціонального використання персоналу, розробляти різноманітні проекти мотивації та стимулювання праці і сприяти їх реалізації в сучасних умовах виробництва.

Тому особливу увагу необхідно приділяти правильній організації навчального процесу, розвитку навиків самостійного мислення. Важливою формою набуття навиків самостійної наукової роботи є написання студентських дослідницьких, в тому числі, курсових робіт.

Виконання курсової роботи з дисципліни є завершальним етапом вивчення курсу “ Техніка адміністративної діяльності”. Це має сприяти закріпленню отриманих теоретичних знань.

Курсова робота є свідченням вміння студентів самостійно збирати, опрацьовувати інформацію стосовно обраної теми, об’єктивно оцінювати результати виробничо-комерційної діяльності підприємства, виявляти невикористані резерви підвищення конкурентоспроможності працівників та приймати самостійні рішення з практичних питань в умовах формування методів мотивації та стимулювання та ринку праці.

У процесі виконання курсової роботи студенти зобов’язані продемонструвати набуті теоретичні знання, вміння поєднати їх з практикою виробничо-комерційної діяльності підприємства незалежно від форми господарювання, враховуючи особливості ринкового механізму, особливості розподілу та використання фінансових і матеріальних ресурсів, використання кадрів та організації праці на підприємстві, опрацьовувати та приймати управлінські рішення з урахуванням вимог ринку. Вирішення цих завдань потребує певних знань у методичних підходах щодо виконання курсової роботи.

Пропоновані методичні рекомендації висвітлюють зміст і методику виконання курсової роботи студентами, містять завдання щодо її виконання, визначають порядок опрацювання літературних джерел, економічної інформації досліджуваних підприємств та порядок оформлення курсової роботи, визначають окремі етапи виконання роботи.

Мета та завдання курсової роботи

 

Курсова робота з дисципліни “ Техніка адміністративної діяльності ” є важливим етапом у вивченні програмного матеріалу з цієї дисципліни. Курсова робота є однією з найефективніших форм самостійної роботи студентів.

Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України курсова робота виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання, та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Курсова робота як важлива форма навчального процесу покликана навчити майбутнього фахівця самостійно узагальнювати й аналізувати інформаційні джерела (монографії, підручники, навчальні посібники, публікації періодичної преси), статистичні і практичні матеріали, що характеризують економічні процеси на різних рівнях господарювання.

Основна мета курсової роботи – перевірка ступеня засвоєння студентом теоретичних і практичних питань навчального курсу, що визначає вміння узагальнювати і аналізувати мотиваційну політику організації. Курсова робота є важливим підготовчим етапом до виконання дипломної роботи, тому у процесі виконання курсової роботи студент у відповідності до кваліфікаційних вимог повинен проявити:

- знання відповідних загальнотеоретичних, загальноекономічних, професійно орієнтованих дисциплін і дисципліни варіативної компоненти навчального плану спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування ”, які розкривають теоретичні основи та практичні питання адміністрування організації праці працівників державної служби;

- вміння відбирати, систематизувати та обробляти інформацію у відповідності до цілей дослідження;

- вміння розробляти наукові висновки і конкретні пропозиції щодо вдосконалення методів адміністративної діяльності та державної служби;

- вміння визначати і використовувати причинно-наслідкові зв’язки процесів та явищ щодо адміністративного менеджменту.

Основними завданнями курсової роботи є:

- систематизація, закріплення, розширення і використання здобутих в університеті теоретичних і практичних знань з адміністративного менеджменту та адміністративної діяльності;

- розвиток навиків самостійної роботи з літературними джерелами, нормативними і методичними документами, фактичним матеріалом;

- оволодіння методами аналізу з використанням таблиць, графіків, схем, діаграм та інших графічних рисунків, набуття навиків виконання економічних розрахунків і практичного вирішення конкретних економічних задач;

- вміння виявляти резерви розвитку підприємства чи його окремих галузей;

- логічно та послідовно формулювати правильні узагальнення, висновки та пропозиції на прикладі конкретного підприємства.

Курсова робота виконується на відповідній інформаційній базі: чинного законодавства України, вітчизняної та зарубіжної літератури з економіки підприємства, адміністративного менеджменту, мотиваційного менеджменту звітних матеріалів конкретної організації.

Курсова робота має характеризуватися логічністю, доказовістю, аргументованістю і відповідати таким вимогам:

містити поглиблений аналіз досліджуваної теми на інформаційній базі конкретної організації;

містити самостійні аналітичні дослідження, розрахунки, виконані на ЕОМ;

мати належне оформлення;

бути виконаною і поданою деканат (на кафедру) в термін, передбачений графіком навчального процесу.

Курсова робота, яка не відповідає вимогам щодо змісту та оформлення, написана без дотримання затвердженого плану, не містить відповідних аналітичних матеріалів щодо управління мотивацією в конкретній організації, до захисту не допускається.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)