|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 1. Предмет, зміст та завдання дисципліниМіжнародна економічна діяльність України, її види та суб’єкти здійснення. Нормативно-правове регулювання міжнародної економічної діяльності. Особливості організації бухгалтерського обліку міжнародних операцій. Стандарти та принципи, що застосовуються в обліку міжнародних операцій. Організація і ведення обліку міжнародних операцій в іноземній та національній валютах. Базові поняття: суб’єкти ЗЕД, організація обліку ЗЕД.
Тема 2. Міжнародні економічні контракти та особливості відображення інформації про міжнародні операції в системі обліку Роль і значення міжнародних економічних контрактів у зовнішньоекономічній діяльності країни. Структура, зміст, терміни і категорії міжнародного економічного контракту. Формування витрат на виконання міжнародних економічних договорів згідно умов ІНКОТЕРМС. Базові поняття: міжнародний контракт, структура контрактів, правила ІНКОТЕРМС.
Тема 3. Валютно-фінансові операції у міжнародній економічній діяльності Іноземна валюта, валютні цінності та система валютного регулювання і валютного контролю. Організація обліку міжнародних розрахунків згідно умов міжнародних контрактів. Банківський переказ в міжнародних розрахунках. Особливості використання документарного акредитиву. Документарне інкасо в міжнародних розрахунках. Особливості страхування фінансових ризиків в міжнародних операціях. Факторинг в міжнародній діяльності. Базові поняття: іноземна валюта, система валютного регулювання, митна вартість, мита, митний тариф, факторинг.
Тема 4. Облік операцій з імпорту Імпортні операції та їх нормативне регулювання. Облік операцій з придбання іноземної валюти. Митні процедури та формування митної вартості. Облік закупівлі імпортних товарів за умови прямого виходу підприємства на зовнішній ринок. Облік імпорту робіт, послуг та прав. Облік кредитів від іноземних інвесторів. Облік кредитів закордонних банків. Базові поняття: імпорт товарів (послуг), придбання валюти, облік отриманих іноземних кредитів.
Тема 5. Облік операцій з експорту Операції з експорту та умови їх здійснення. Документальне забезпечення операцій з експорту. Бухгалтерський облік експорту товарів за умови прямого виходу підприємства на зовнішній ринок. Облік експорту робіт, послуг та прав. Облік операцій з продажу іноземної валюти. Базові поняття: експорт товарів (послуг), продаж валюти, депозит в іноземній валюті.
Тема 6. Облік міжнародних товарообмінних операцій Нормативно-правове регулювання міжнародних товарообмінних операцій. Документальне оформлення міжнародних товарообмінних операцій. Облік експортної та імпортної частини товарообмінних операцій з міжнародній торгівлі. Базові поняття: особливості документального оформлення бартерних ЗЕД-операцій, особливості обліку бартерних ЗЕД-операцій.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |