|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ТЕМА 12. «ФОРМУВАННЯ ПОПИТУ НА РИНКУ ОКРЕМОГО ТОВАРУ»
1. Фактори, що характеризують покупця: + соціальні, культурні, особисті, психологічні; – соціально-економічні, особисті, політичні; – особисті, технічні, психологічні; – культурні, політичні, навколишні.
2. Референтні групи – це: + групи людей, що впливають на позицію і поведінку споживача; – варіанти пропонування кожного окремого товару в межах асортиментної групи; – сукупність споживачів, яка однаково реагує на однотипний набір спонукальних стимулів маркетингу; – виокремлена сукупність споживачів, потреби яких задовольняються товаром, створеним для інших сегментів.
3. Референтні групи належать до факторів: – демографічних; + соціальних; – культурних; – психологічних.
4. Особисті потреби: + виникають і розвиваються в процесі життєдіяльності людини; – виникають у забезпеченні функціонування суспільства; – забезпечують попит; – розвивають ринок товарів та послуг.
5. Первинні потреби: + визначаються біологічною природою людини; – є похідними і зумовлюються соціальним, культурним і духовним розвитком особистості; – визначаються вищим рівнем культури; – визначаються думками особистості.
6. Вторинні потреби: – визначаються біологічною природою людини; + є похідними і зумовлюються соціальним, культурним і духовним розвитком особистості; – визначаються вищим рівнем культури; – визначаються думками особистості.
7. Зовнішнім проявом потреби є: + попит; – товар; – послуга; – ринок;
8. Специфічна, конкретна форма вияву потреб людей — це: – попит; + запити; – цінності; – пропонування.
9. Ремаркетинг застосовується: – коли попит на товар перевищує рівень виробничих можливостей і наявні ресурси; – коли рівень і структура попиту на товари повністю відповідають пропозиції; – за наявності ірраціонального попиту на товар; + для будь-яких товарів і будь-коли з метою пожвавлення попиту.
10. Демаркетинг застосовується: + коли попит на товар перевищує рівень виробничих можливостей і наявні ресурси; – коли рівень і структура попиту на товари повністю відповідають пропозиції; – за наявності ірраціонального попиту на товар; – для будь-яких товарів і будь-коли з метою пожвавлення попиту.
11. Гранична корисність споживача: – збільшується з кожним наступним набором товарів; + зменшується з кожною наступною одиницею однойменного товару; – збільшується з кожною наступною одиницею однойменного товару; – залежить лише від кількості товарів, не їх найменувань.
12. Споживна цінність товару – це: – вигода, яку отримує споживач від технічної досконалості товару; + сукупність вигод, яку отримують споживачі в процесі купівлі та експлуатації товару; – вигода, яку отримує споживач від спроможності товару мінімізувати ціну споживання; – вигода, яку отримує споживач від спроможності товару викликати позивні чи негативні емоції та почуття.
13. Поняття «пропонована кількість товару» означає: – кількість товару, яку можуть запропонувати виробники; + кількість товару, яку готові запропонувати виробники за певну ціну; – кількість товару, яку потрібно запропонувати на ринку, щоб забезпечити його продаж; – кількість товару, яку потрібно запропонувати на ринку, щоб окупити його випуск.
14. Суть «Ефекту Веблена»: – споживач постійно поводить себе раціонально; – належність покупця до того чи іншого угрупування; – спонукає споживача купувати, те що й усі; + споживач орієнтується на придбання тих товарів, які засвідчать його високий статус.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |