|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ТЕМА 2. «ТОВАРИ І ПОСЛУГИ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»
1. Товар – це: – сукупність засобів впливу на споживача; – об’єкт із параметрами, що підлягають вимірюванню і перевірці; – сукупність матеріальних ресурсів підприємства; + все, що призначене для задоволення певної потреби і пропоноване на ринку для продажу.
2. Усе, що призначене для задоволення певної потреби і пропоноване на ринку для продажу – це: – аудиторські послуги; – послуги фондової біржі; + товар; – маркетинговий план.
3. Рівні сприймання товару, як носія функціонально-корисних властивостей: – марка товару, задум товару, образ товару; – товар особистого попиту, товар пасивного попиту; – споживчий товар, товар повсякденного попиту; + товар за задумом, реальне виконання товару, товар із підкріпленням.
4. Товар у маркетингу розглядається на ____ рівнях: – двох; + трьох; – чотирьох; – п’яти.
5. Товари, що витримують багаторазове використання – це: + товари тривалого використання; – товари короткострокового використання; – товари повсякденного попиту; – споживчі товари.
6. Товари, повністю використані за один або кілька циклів – це: + товари короткострокового використання; – товари тривалого використання; – товари повсякденного попиту; – послуги.
7. Об’єкти продажу у вигляді дій, вигод або задоволень – це: + послуги; – товари; – упаковка; – марка товару.
8. Товари короткострокового використання – це: – вироби, які витримують багаторазове використання; + вироби, що повністю використані за один або кілька циклів; – об’єкти продажу у вигляді дій; – вироби, які споживачі купують часто, без роздумів.
9. Товари тривалого використання – це: + вироби, що витримують багаторазове використання; – вироби повністю використані за один або кілька циклів; – об’єкти продажу у вигляді дій; – вироби, які споживачі купують часто, без роздумів.
10. Товари повсякденного попиту – це: + товари, які споживач звичайно купує часто, без роздумів і з мінімальнимизусиллями на їх порівняння між собою; – товари, які споживач у процесі вибору і купівлі, як правило, порівнює між собою; – товари з унікальними характеристиками і (або) окремі марочні товари; – товари, які споживач не знає або знає, але звичайно не думав про їх купівлю.
11. Товари попереднього вибору – це: – товари, які споживач звичайно купує без роздумів; + товари, які характеризуються ретельним плануванням та значними купівельними зусиллями споживачів; – товари з унікальними характеристиками і (або) окремі марочні товари; – товари, які споживач не знає або знає, але звичайно не думав про їх купівлю.
12. Товари особливого попиту – це: – товари, які споживач звичайно купує часто, без роздумів; – товари, які споживач у процесі вибору і купівлі, порівнює між собою; + товари з унікальними характеристиками, придбання яких потребує від покупців додаткових зусиль; – товари, про які споживач не знає або знає, проте не планує їх купівлю.
13. Товари для екстрених випадків: – товари, що купуються регулярно; – товари, що купуються без попереднього планування і пошуків; + товари, що купуються під час виникнення гострої потреби в них; – товари імпульсної купівлі
14. Престижні товари характеризуються: + високою якістю та ціною; – розповсюдженням їх у більш доступних місцях; – досконалішим виробництвом та передовими технологіями; – конкурентоспроможністю на ринку.
15. Миючі засоби належать до товарів: + повсякденного попиту; – ретельного вибору; – особливого попиту; – пасивного попиту.
16. Антикваріат – це товари: – повсякденного попиту; – ретельного вибору; + особливого попиту; – пасивного попиту.
17. Охоронні системи належать до товарів: – повсякденного попиту; – ретельного вибору; – особливого попиту; + пасивного попиту.
18. Сталь належать до групи: – товарів промислового призначення; – напівфабрикатів; + сировини та матеріалів; – товарів повсякденного попиту.
19. Товари попереднього вибору: – дорогі престижні і спеціальні автомобілі; – індикатори радіоактивності та газові лічильники; + одяг і меблі; –чай і цукерки.
20. Передпродажні послуги включають: – лізинг; – подарункове пакування товарів; – послуги страхування; + консультування спеціалістів.
21. Післяпродажні послуги включають: + подарункове пакування товарів; – організацію запису на аудіо- та відеоплівку; – оформлення інтер’єру квартири; – консультування спеціалістів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.011 сек.) |