|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тестові завдання. Тема 4. Підстави для виконанняТема 4. Підстави для виконання. Виконавчі документи. 1. Підстави для виконання: поняття, види. (рішення, ухвали і постанови судів у цивільних справах, вироки, ухвали та постанови судів у кримінальних справах у частині майнових стягнень, постанови судів у частині майнових стягнень у справах про адміністративні правопорушення, постанови, винесені органами (посадовими особами), уповноваженими законом розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом, рішення, ухвали та постанови господарських судів, поняття та ознаки виконавчого напису нотаріуса, рішення третейських судів, рішення комісій із трудових спорів, рішення іноземних судів і арбітражів у передбачених законом випадках, рішення Європейського Суду з прав людини, рішення інших органів державної влади у випадках, якщо за законом їх виконання покладено на ДВС, рішення державних органів, прийняті з питань володіння та користування культовими будівлями та майном, рішення Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень у передбачених законом випадках, постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій, накладення штрафу). 2. Поняття виконавчого документа, їх види та вимоги до них. (виконавчі листи; ухвали, постанови судів у випадках, передбачених законом; судові накази; накази господарських судів; виконавчі написи нотаріусів; посвідчення комісій з трудових спорів; постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом; постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій, накладення штрафу; рішення інших органів державної влади у випадках, якщо за законом їх виконання покладено на ДВС; рішення Європейського Суду з прав людини). 3. Звернення судового рішення до виконання. Тема 5. Витрати у виконавчому провадженні. 1. Поняття та система витрат, пов’язаних зі здійсненням виконавчих дій. 2. Виконавчий збір. 3. Витрати, пов’язані з організацією і проведенням виконавчих дій. 4. Оплата праці експертів, спеціалістів, перекладачів у виконавчому провадженні. 5. Винагорода державному виконавцю. 6. Штрафи у ході виконавчого провадження.
Також можна підготувати наукове повідомлення з будь-якого проблемного питання, яке стосується теми. Також в кінці семінару виконання тестового завдання з основних питань теми.
Варіант І Завдання 1 Тестові завдання 1. Виконавчими документами визнаються (перерахувати):
2. Заява про видачу дубліката виконавчого листа розглядається: а) суддею одноособово в нарадчій кімнаті; б) в судовому засіданні з викликом сторін і заінтересованих осіб; в) державним виконавцем в присутності заінтересованих осіб; г) начальником відділу ОДВС; д) в судовому засідання без виклику сторін. 3. Зі скаргою на дії державного виконавця мають право звернутися: а) особи, які не були залучені до проведення виконавчих дій; б) особи, які залучаються до проведення виконавчих дій; в) співробітники державного виконавця; г) студенти юридичного факультету; д) учасники виконавчого провадження. 4. Виконавчий лист оформлюється відповідно до: а) Закону України «Про виконавче провадження»; б) Інструкції з організації діловодства в місцевому суді; в) ЦПК України; г) Інструкції з організації примусового виконання. 5. Кілька виконавчих документів по одній справі видаються: а) за заявою стягувача; б) за клопотанням державного виконавця; в) на розсуд суду; г) на прохання боржника; д) за загальним правилом. Завдання 2 1. Класифікуйте витрати виконавчого провадження:
2. Доведіть порядок та мету авансування витрат виконавчого провадження:
3. Виконавчий збір - це
4. Винагорода державному виконавцеві – це
5. Порядок здійснення компенсації витрат експерту
Варіант ІІ Завдання 1 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |