|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
III. Сприйняття та усвідомлення нового навчального матеріал. Розвиток математичних знань, умінь і навичок учнівКонспект Залікового уроку з математики Тема уроку: «ДЕСЯТОК. ДЕСЯТКОВИЙ СКЛАД ЧИСЕЛ. ЧИСЛА ВІД 21 ДО 39. ЗБІЛЬШЕННЯ І ЗМЕНШЕННЯ ЧИСЕЛ НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ (с.105)»
Школа, клас __Загальноосвітня школа I - III № 13, 1 – А клас___________ Дата____23.03. 2015 _____________ Студент – практикант __Мельник Марія Володимирівна____________ Підпис методиста _________________________ Оцінка________________ Підпис вчителя______________________ Тема: «ДЕСЯТОК. ДЕСЯТКОВИЙ СКЛАД ЧИСЕЛ. ЧИСЛА ВІД 21 ДО 39. ЗБІЛЬШЕННЯ І ЗМЕНШЕННЯ ЧИСЕЛ НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ (с.105)» Мета: пізнавальна: ознайомити учнів з утворенням і назвами чисел від 21 до 39; вчити лічити у межах 39; вправляти у розв'язуванні задач; розвивальна: розвивати мислення, мовлення. виховна: виховувати інтерес до математики. Обладнання уроку: підручник, наочні посібники. Хід уроку: I. Актуалізація опорних знань. 1. Дані числа: 7; 5; 3; 4; 1; 2; 6. — Назвіть ці числа в порядку зростання. (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7). — Назвіть ці числа в порядку спадання. (7, 6, 5, 4, 3, 2, 1). 2. Складіть усі можливі приклади на віднімання одноцифрових чисел з відповіддю 2; з відповіддю 3. (4 – 2, 5 – 3, 6 – 4, 7 – 5, 8 – 6, 9 – 7), (4 – 1, 5 – 2, 6 – 3, 7 – 4, 8 – 4, 9 - 5). — Скільки вийшло прикладів з відповіддю З? (6) — Скільки вийшло прикладів з відповіддю 2? (6) 3. Укажіть найбільшу суму двох різних одноцифрових чисел. (9 + 8 = 17 4. Запишіть ряд, вставивши пропущені числа. (2, 6). 3;3; 3;7; 7; 7; 2;?; 2; 6;?; 6. II. Мотивація навчальної діяльності учнів, повідомлення теми і завдань уроку. 1. Пояснення вчителя. На столі вчителя — 39 паличок і 3 гумки для скріплення десятків. Учитель ставить запитання: — Як швидше дізнатися, скільки на столі паличок? — і, якщо не підкажуть діти, пропонує зібрати палички в пучки — десятки. Зв’язуємо спочатку 2 пучки-десятки — це двадцять. Далі беремо по одній і міркуємо. Утворюються числа, які складаються вже з двох слів: двадцять один, двадцять два,... — Як утворюється кожне наступне число? Назвіть числа, у яких 2 дес. і 4 од., 2 дес. і 5 од., 2 дес. і 6 од., 2 дес.: 9 од. Якщо додати ще одну паличку, отримаємо новий десяток, і тоді десятків стане 3. З десятки паличок, або тридцять. Аналогічно лічимо до 39. III. Сприйняття та усвідомлення нового навчального матеріал. Розвиток математичних знань, умінь і навичок учнів. 1. Робота за підручником (с. 105) Завдання 1 — Розгляньте малюнок. Скільки морквин у зайчика? 10 — це 1 десяток. Це один пучок. Завдання 2 — Скільки пучків-десятків? Скільки морквин? — 20 — 2 десятки, 30 — 3 десятки, 40 — 4 десятки. Завдання З — Прочитайте назви чисел від 21 до 29, від 31 до 39. Завдання 4 — Назвіть числа від 13 до 24; від 25 до 38. (14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24), (26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37) Завдання 5 — Зменшіть 12 на 2; 20 на 5. Збільшіть 11 на 9; 13. (10, 15; 20). Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |