|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) всі наведені типи
51. Проведення якої кадрової політики передбачає здійснення керівництвом постійного кадрового моніторингу? а) пасивної; б) активної; в) реактивної; г) превентивної.
52. Сутність якої кадрової політики передбачає наступне: «керівництво підприємства здійснює контроль за негативними аспектами роботи з персоналом, причинами і ситуацією розвитку кризи, а також застосовує заходи щодо локалізації кризи»? а) пасивної; б) активної; в) реактивної; г) превентивної.
53. Етапами розробки кадрової політики є: а) програмування, нормування та оцінка; б) нормування, програмування та моніторинг персоналу; в) прогнозування, планування, нормування та відстеження; г) аналіз, прогнозування, вибір критеріїв та оцінка.
54. На якій стадії життєвого циклу підприємства залучається новий персонал або проводиться переорієнтація частини персоналу з підготовки проекту до реалізації його у виробничій діяльності? а) формування; б) інтенсивного зростання; в) стабілізації; г) спаду.
55. Якій стадії життєвого циклу підприємства властиві: зниження витрат на персонал; оцінка ефективності діяльності персоналу, виявлення резервів росту продуктивності і якості праці? а) формування; б) інтенсивного зростання; в) стабілізації; г) спаду.
56. Специфічний набір основних принципів, правил і цілей роботи з персоналом, конкретизованих з урахуванням типів організаційної стратегії, організаційного і кадрового потенціалу, а також типу кадрової політики – це: а) кадрова тактика; б) кадрова стратегія; в) кадровий потенціал; г) кадровий резерв.
57. Кадрова стратегія виступає в таких формах: а) відкрита та закрита; б) активна та пасивна; в) реактивна та превентивна; Г) концентрована та диверсифікована.
58. За якої маркетингової стратегії підприємства сутність корпоративної стратегії зводитиметься до орієнтації на залучення і закріплення працівників масових професій середньої кваліфікації? а) лідерства в низьких витратах; б) диференціації; в) помірного росту; г) скорочення.
59. За якої маркетингової стратегії підприємства сутність корпоративної стратегії зводитиметься до залучення і закріплення кадрів, стабілізації персоналу, внутрішнього переміщення кадрів, перенавчання персоналу, посилення соціальних гарантій? а) лідерства в низьких витратах; б) диференціації; в) помірного росту; г) скорочення.
60. За якої маркетингової стратегії підприємства сутність корпоративної стратегії зводитиметься до організації масових звільнень і допомозі у працевлаштуванні? а) лідерства в низьких витратах; б) диференціації; в) помірного росту; Г) скорочення. Тема 4. Кадрове планування в організаціях 61. За допомогою кадрового планування визначається: а) скільки працівників, якої кваліфікації, коли і де будуть необхідні; б) які вимоги пред'являються до тих чи інших категорій працівників; в) яким чином залучити потрібний і скоротити непотрібний персонал; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |