|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) все перераховане є елементами кадрової стратегії
63. Сутність якого принципу кадрового планування полягає в можливості постійного внесення корективів у раніше прийняті кадрові рішення або їх перегляді відповідно до обставин, що змінюються? а) безперервність; б) гнучкість; в) точність; г) економічність.
64. Сутність якого принципу кадрового планування вимагає дотримання точних норм, нормативів, законодавчих документів, а також кількісних і якісних характеристик персоналу? а) безперервність; б) гнучкість; в) точність; г) економічність.
65. Основними видами планування роботи з персоналом є: а) довгострокове, перспективне, поточне; б) стратегічне, тактичне, оперативне; в) стратегічне, довгострокове, поточне; г) перспективне, бізнес-планування, оперативне.
66. Який з представлених нижче планів включає програми по впровадженню сучасних принципів і методів управління, зміні організаційної структури, освоєнню нових технологій? а) план з питань комплектування та використання персоналу; б) план підготовки кадрів у зв'язку зі звільненням і переміщенням персоналу; в) планування ділової кар'єри, службово-професійного переміщення; г) план заходів з удосконалення структури зайнятості.
67. До внутрішніх чинників, що впливають на стратегію розвитку підприємства, яка обумовлює потребу в персоналі відносять: а) джерела робочої сили; б) розвиток техніки і технологій; в) внутрішньоорганізаційну динаміку робочої сили; г) структурні зміни в економіці.
68. Потреба підприємства в персоналі поділяється на: а) основну та додаткову; б) загальну та додаткову; в) загальну та часткову; г) основну та часткову.
69. Загальна потреба в персоналі визначається як: а) відношення запланованого обсягу товарообігу до запланованої продуктивності праці; б) відношення запланованого обсягу товарообігу до запланованої трудомісткості; в) добуток запланованого обсягу товарообігу та запланованої продуктивності праці; г) відношення запланованого обсягу валового прибутку до запланованої трудомісткості.
70. Сутність якого методу прогнозування потреби в персоналі полягає у перенесенні минулих тенденцій, змін у величині сукупної робочої сили та її структури на майбутнє? а) економетричного; б) екстраполяції; в) нормативного; г) балансового.
71. Який метод прогнозування потреби в персоналі ґрунтується на використанні думки спеціалістів для визначення потреб у персоналі? а) лінійного програмування; б) нормативний; в) експертних оцінок; г) екстраполяції.
72. Вид управлінської діяльності, спрямований на найбільш ефективне планування потреби в персоналі, забезпечення підприємства персоналом, розвиток і використання персоналу, мотивацію працівників для досягнення цілей підприємства і реалізації потреб персоналу: а) кадровий аудит; б) облік персоналу; в) відбір персоналу; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |