|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) відображає рівень розвитку конкретного виробництва, особливості використовуваних у ньому техніки і технології, виробничі умови та інТЕСТИ З навчальної дисципліни для контролю знань фахівців ОКР «бакалавр» Напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» У вищих навчальних закладах ІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства агарної політики та продовольства України ЗМІСТ Тема 1. Управління персоналом у системі менеджменту організацій......3 Тема 2. Управління персоналом як соціальна система……………………6 Тема 3. Кадрова політика і стратегія управління персоналом організації…………………………………………………………………………..9 Тема 4. Кадрове планування в організаціях………………………………….11 Тема 5. Організація набору та відбору персоналу…………………………...13 Тема 6. Організування діяльності та функції служб персоналу…………..17 Тема 7. Формування колективу організації………………………………….20 Тема 8. Згуртованість та соціальний розвиток колективу………………..22 Тема 9. Оцінювання персоналу в організації……………………………….25 Тема 10. Управління розвитком і рухом персоналу організації………….26 Тема 11. Управління процесом вивільнення персоналу………………….33 Тема 12. Соціальне партнерство в організації………………………………34 Тема 13. Ефективність управління персоналом……………………………36 список літератури……………………………………………………………….38 Тема 1. Управління персоналом у системі менеджменту організацій 1. Рівень управління персоналом, який охоплює безпосередню сферу ділової активності персоналу та відповідну сферу управління персоналом: а) проектний; б) оперативний; в) тактичний; г) стратегічний.
2. Рівень управління персоналом, який підкреслює найважливіші орієнтації управління персоналом на зростання ефективності; забезпечує конкурентоспроможність підприємства, реалізацію його ділової стратегії, зв'язок кадрової стратегії з іншими функціональними стратегіями підприємства: а) проектний; б) оперативний; в) тактичний; Г) стратегічний.
3. Рівень управління персоналом, який відображає залежність роботи з персоналом від загальних процесів управління персоналом: а) проектний; б) оперативний; в) тактичний; г) стратегічний.
4. Сутність техніко-технологічного аспекту управління персоналом полягає в наступному: а) включає питання дотримання трудового законодавства у кадровій роботі; б) передбачає вирішення питань, пов’язаних з вихованням кадрів, наставництвом; в) містить питання, пов’язані з плануванням чисельності і складу персоналу, їх матеріальним стимулюванням, використанням робочого часу, орієнтацією діловодства; г) відображає рівень розвитку конкретного виробництва, особливості використовуваних у ньому техніки і технології, виробничі умови та ін.
5. Сутність соціально-психологічного аспекту управління персоналом полягає в наступному: а) відображає рівень розвитку конкретного виробництва, особливості використовуваних у ньому техніки і технології, виробничі умови та ін; б) відображає питання соціально-психологічного забезпечення управління персоналом, впровадження різних соціологічних і психологічних процедур у практику кадрової роботи; в) містить питання, пов’язані з плануванням чисельності і складу персоналу, їх матеріальним стимулюванням, використанням робочого часу, орієнтацією діловодства; г) включає питання дотримання трудового законодавства у кадровій роботі.
6. Сутність організаційно-економічного аспекту управління персоналом полягає в наступному: а) містить питання, пов’язані з плануванням чисельності і складу персоналу, їх матеріальним стимулюванням, використанням робочого часу, орієнтацією діловодства; б) передбачає вирішення питань, пов’язаних з вихованням кадрів, наставництвом; в) включає питання дотримання трудового законодавства у кадровій роботі; г) відображає рівень розвитку конкретного виробництва, особливості використовуваних у ньому техніки і технології, виробничі умови та ін.
7. Фізично розвинута частина населення, що володіє розумовими здібностями і знаннями, які необхідні для роботи у народному господарстві – це: а) робоча сила; б) трудові ресурси; в) трудовий потенціал; г) персонал.
8. Здатність людини до праці, сукупність її фізичних, інтелектуальних здібностей, набутих знань і досвіду, які використовуються в процесі виробництва товарів та надання послуг – це: а) робоча сила; б) трудові ресурси; в) трудовий потенціал; г) трудовий колектив.
9. Сукупність працівників підприємства, що працюють за наймом та мають трудові відносини з роботодавцем – це: а) трудові ресурси; б) людські ресурси; в) персонал; г) трудовий потенціал.
10. За участю в процесі виробництва персонал поділяється на: а) керівників та спеціалістів; б) основний та обслуговуючий персонал; в) основний, допоміжний та обслуговуючий персонал; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |