|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 11. Управління процесом вивільнення персоналу221. Вид діяльності, який передбачає комплекс заходів щодо дотримання правових норм і організаційно-психологічної підтримки з боку адміністрації при звільненні працівників підприємства – це: а) залучення персоналу; б) ротація персоналу; в) вивільнення персоналу; г) профорієнтація персоналу.
222. Відповідно до трудового законодавства при звільненні через скорочення штатів не надається переважне право на залишення на роботі: а) працівникам, що мають тривалий стаж безупинної роботи у даному підприємстві; б) молодим перспективним співробітникам; в) сімейним працівникам; г) працівникам, що отримали у підприємстві професійне захворювання.
223. Відповідно до вимог Кодексу законів про працю працівнику про звільнення слід повідомити не пізніше ніж за: а) 3 дні; б) 2 тижні; в) 1 місяць; Г) 2 місяці.
224. Яка з перелічених умов розірвання трудового договору проводиться без попереднього узгодження з профспілковим органом? а) за власним бажанням; б) на підставі скорочення чисельності штату; в) невідповідності працівника займаній посаді і виконуваній роботі; г) через хворобу.
225. Забороняється попереджати працівника про майбутнє звільнення: а) в передсвяткові дні; б) в день народження працівника; в) в період чергової відпустки; г) під час відрядження.
226. Заходи, щодо скорочення плинності кадрів, що полягають в удосконаленні процедур прийому і звільнення працівників, системи професійного просування: а) техніко-економічні; б) організаційні; в) виховні; г) соціально-психологічні.
227. Заходи, щодо скорочення плинності кадрів, що полягають в удосконаленні стилю і методів керівництва, взаємин у колективі: а) техніко-економічні; б) організаційні; в) виховні; Г) соціально-психологічні.
228. Заходи, щодо скорочення плинності кадрів, що полягають у поліпшенні умов праці, удосконаленні системи матеріального стимулювання і нормування праці, підвищення ступеня автоматизації робіт: а) техніко-економічні; б) організаційні; в) виховні; г) соціально-психологічні.
229. Система забезпечення безпеки життя і здоров’я працівників у процесі трудової діяльності, що включає правові, соціально-економічні, організаційно-технічні, санітарно-гігієнічні, лікувально-профілактичні, реабілітаційні та інші заходи – це: а) нормування праці; б) мотивація праці; в) охорона праці; г) організація праці. Тема 12. Соціальне партнерство в організації 230. Система відносин між найманими працівниками і власниками засобів виробництва, при якій визнаються розбіжності економічних інтересів різних соціальних груп і право кожної з них відстоювати свої інтереси через пошук компромісів, шляхів взаєморозуміння і співробітництва в умовах злагоди – це: а) розвиток персоналу; б) ділове оцінювання персоналу; в) управління конфліктами; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |