|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) соціальне партнерство
231. Формами соціального партнерства є: а) взаємні консультації переговори; б) колективні переговори і укладання колективних угод; в) кадровий консалтинг, моніторинг персоналу; г) кадровий контролінг і планування.
232. Система регулювання відносин між найманими працівниками і роботодавцями за участю держави – це: а) дуалізм; б) арбітраж; в) трипартизм; г) аутплейсмент.
233. Функції соціального партнерства: а) захисна, організаційна, миротворча; б) планування, організація, контроль; в) фіскальна, накопичувальна, регулююча; г) аналіз, облік, аудит.
234. У разі зміни власника підприємства чинність колективного договору зберігається протягом строку його дії, але не більше: а) одного місяця; б) трьох місяців в) півроку; Г) одного року.
235. Орган, призначений для вироблення рішення, що може задовольнити сторони колективного трудового спору (конфлікту), та який складається із представників сторін – це: а) атестаційна комісія; б) примирна комісія; в) Національна служба посередництва і примирення; г) трудовий арбітраж.
236. Орган, який складається із залучених сторонами фахівців, експертів та інших осіб і приймає рішення по суті трудового спору (конфлікту) – це: а) атестаційна комісія; б) примирна комісія; в) Національна служба посередництва і примирення; Г) трудовий арбітраж.
237. Розбіжності, що виникли між сторонами соціально-трудових відносин щодо: встановлення нових або зміни існуючих соціально-економічних умов праці; укладання чи зміни колективного договору; невиконання колективного договору чи окремих його положень; невиконання вимог законодавства про працю – це: а) трудовий конфлікт; б) внутрішньоособовий конфлікт; в) міжособовий конфлікт; г) міжгруповий конфлікт.
238. Тимчасово організоване призупинення роботи, відкрита колективна відмова від роботи і висування спільних вимог з метою вираження незадоволення працівників – це: а) кліка; б) страйк; в) саботаж; г) інтрига.
239. Обман оточуючих з метою примусити їх до певних дій, які приносять вигоду ініціаторам і шкоду тим, проти кого вона спрямована – це: а) кліка; б) страйк; в) саботаж; Г) інтрига.
240. Стиль поведінки в конфліктній ситуації, який базується на тому, що людина намагається відійти від конфлікту, уникнути ситуації, що провокує протиріччя та уникнути обговорення питання, що приводить до конфлікту: а) метод згладжування; б) метод компромісу; в) метод ухилення; г) метод співробітництва.
241. Стиль поведінки в конфліктній ситуації, який характеризується поведінкою, яка продиктована переконанням, що не варто злитися, оскільки це негативно позначається на всіх: а) метод згладжування; б) метод компромісу; в) метод ухилення; г) метод співробітництва.
242. Стиль поведінки в конфліктній ситуації, якийхарактеризується прийняттям точки зору іншої сторони, але тільки до певної межі: а) метод згладжування; б) метод компромісу; в) метод ухилення; г) метод співробітництва.
243. Стиль поведінки в конфліктній ситуації, при якому члени колективу активно приймають участь у пошуку рішення, яке б задовольняло всіх учасників суперечки, не забуваючи своїх інтересів, проводиться відкритий обмін думками всіх учасників конфлікту: а) метод згладжування; б) метод компромісу; в) метод ухилення; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |