|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Види угод з реальним товаром
За повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Вартість ф’ючерсного контракту з моменту його заключення знизилась на 3200$. Хто програє від такої зміни вартості ф’ючерсного контракту?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 10 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Брокер має право укладати угоди: 1) від свого імені і за свій рахунок 2) від імені клієнта і за його рахунок 3) від імені клієнта і за свій рахунок 4) від свого імені і за рахунок клієнта 5) всі відповіді вірні 2. В світовій практиці біржової торгівлі переважають угоди: 1) з реальним товаром 2) опційні 3) онкольні 4) ф’ючерсні 3. Розрахункова палата - це: 1) державна установа 2) орган, який забезпечує здійснення розрахунків за біржовими угодами і контроль за їх виконанням 3) постійно діючий орган державного контролю на біржі 4) орган, який забезпечує укладання і виконання ф'ючерсної угоди 5) всі відповіді вірні 4. Біржовий брокер - це: 1) особа, що приймає доручення клієнта 2) особа, що виконує правила біржової торгівлі 3) особа, що сплатила вхідний збір і допущена до участі в біржових торгах 4) особа, що зареєстрована на біржі і допущена біржовим комітетом до роботи в біржовій “ямі” 5. Предметом опційної угоди можу бути: 1) реальний товар 2) ф'ючерсний контракт 3) цінні папери 4) все вище вказане
6. Які з вказаних функцій виконує котирувальна комісія біржі: 1) вирішення суперечних питань між членами біржі 2) дослідження біржової кон'юнктури 3) здійснення розрахунків за біржовими угодами 4) реєстрація цін біржових угод за правилами котирування з наступною їх публікацією 7. Біржовий контракт підписують: 1) клієнт-продавець і клієнт-покупець 2) службовці біржі, що мають на те певні повноваження 3) брокер і клієнт 4) брокер-покупець і брокер-продавець 8. Біржовий арбітраж розглядає взаємні претензії: 1) брокера і клієнта 2) клієнта-продавця і клієнта-покупця 3) брокера-продавця і брокера-покупця 4) всі відповіді вірні 9. Спекулянти: 1) частково приймають на себе ризик тих, хто хеджується 2) купують чи продають ф'ючерсні контракти в залежності від своїх оцінок руху цін в майбутньому 3) своєю участю згладжують екстремальні коливання цін 4) забезпечують високу ліквідність біржового ринку 5) всі відповіді вірні 10. Найбільш ризиковими як для продавців, так і для покупців є: 1) форвардні угоди 2) угоди з негайною поставкою 3) офсетні угоди 4) онкольні угоди.
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Сутність брокерської діяльності. 2. Розкрити термін “ місце на біржі”. 3. Характеризуйте форми цінової політики продавця. 4. Характеристика тривалих коливань біржової кон’юнктури. 5. Ланцюговий та кліринговий методи розрахунків.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. Індекс попиту за певний період розраховується відношенням сумарного обсягу попиту останніх торгів до … 2. При “настрою” біржового ринку “слабко” ціни … 3. Кон'юнктура товарного ринку – це форма прояву взаємодії факторів та умов, що визначають … 4. Спекулятивні біржові операції засновані на різниці в цінах на окремі … 5. При “голландському” аукціоні початкова ціна продавця є …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |