|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Види біржових операційЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Торговець продав 20000 бушелів кукурудзи по березневим ф’ючерсним контрактам по 1,8$ за бушель. Початкова маржа складає 400$ за контракт. Яку початкову маржу йому треба внести? Якщо березневі ф’ючерсні контракти котуються по ціні 1,78$, то що станеться з його рахунком?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 12 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Строк дії ф'ючерсного контракту називається: 1) базис поставки 2) лот 3) базисний сорт 4) тривалість позиції 2. Продавець опціону на купівлю (опціон call) це: 1) покупець товару 2) підписувач 3) тримач 4) всі відповіді вірні 3. Обов'язкову наявність товару в момент укладання угоди передбачає: 1) угода “спот” 2) угода “форвард” 3) угода з “премією” 4. Строк дії опційного контракту називають: 1) тривалість позиції 2) строк “достигання” 3) строк “життя” 4) немає вірної відповіді 5. Граничний строк реєстрації біржової угоди: 1) у день проведення торгів 2) під час укладання угоди в біржовому кільці 3) наступний день після проведення біржової сесії 6. Біржова угода вважається здійсненою з моменту: 1) надходження грошей за товар 2) підписання контракту учасниками біржової угоди 3) поставки товару покупцеві 4) реєстрації угоди на біржі
7. Обов'язковому оголошенню за укладеною угодою не підлягають: 1) найменування товару 2) ціна угоди 3) кількість товару 4) умови розрахунків 5) юридичні адреси клієнтів 8. До посередницьких операцій відносяться: 1) агентські 2) дилерські 3) хеджування 4) немає вірної відповіді 9. Яка з перерахованих ознак є визначальною для поняття «біржовий товар» згідно Закону України «Про товарну біржу»: 1) товар, який допущено до реалізації на біржі 2) все, що є предметом купівлі-продажу на біржі 3) товари, які легко піддаються стандартизації 4) товари масового виробництва, якісно однорідні, легко піддаються стандартизації 5) немає правильної відповіді 10. Визначальна характеристика ф'ючерсного контракту: 1) не фіксує дату поставки 2) не фіксує якість товару 3) не обов'язково завершується поставкою реального товару 4) може бути ліквідований в односторонньому порядку.
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Навести класифікацію угод з реальним товаром в залежності від умов попереднього ознайомлення з товаром. 2. Навести представницькі функції агента на товарній біржі. 3. Ознаки класифікації біржових товарів. 4. Основні правила біржового котирування цін. 5. З чим пов’язані короткострокові коливання біржової кон’юнктури?
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. При “настрою” біржового ринку “тихо” попит… пропозиції 2. Спекулятивні біржові операції засновані на різниці в цінах на окремі товари на … 3. Сегментація біржового ринку – це поділ біржового ринку конкретного товару на окремі сегменти, що відрізняються … 4. При “настрою” біржового ринку “штиль” ціни … 5. Пропозиція являє собою …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |