|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Якими правами наділені члени біржіЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Спекулянт продав 200 тис. барелів нафти по грудневому ф’ючерсному контракту по 14,5$ за барель. Депозит складає 2000$ за контракт. Яка буде сума рахунку, якщо один лот містить 1000 барелів і він закриває угоду (купує контракти) при ціні 14,35$.
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 20 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Вищий орган управління біржею: 1) біржовий комітет 2) загальні збори членів біржі 3) реєстраційний комітет 4) котирувальна комісія 2. Брокер - це особа, яка: 1) торгує від свого імені та за свій рахунок 2) торгує за рахунок клієнта і отримує за це комісійну винагороду 3) торгує від свого імені, за свій рахунок і за певну винагороду 3. Контанго - це ситуація на біржовому ринку: 1) при якій ціни на реальному товарному ринку вищі за ціни ф’ючерсного ринку 2) при якій ціни на реальному товарному ринку нижчі за ціни ф’ючерсного ринку 4. Впродовж терміну дії угоди на брокерське обслуговування клієнт-продавець: 1) зберігає всі права розпорядника товаром 2) повинен регулярно сплачувати витрати брокерської контори, що пов’язані з виконанням його доручення 3) не має права розпоряджатися товаром 4) несе перед брокерською конторою майнову (матеріальну) відповідальність 5) все вище вказане 5. Предметом опційної угоди можуть бути: 1) реальний товар 2) цінні папери 3) ф'ючерсний контракт 4) все вище вказане. 6. В яких угодах гроші не виконують функцію платежу: 1) угода з умовою 2) угода “спот” 3) онкольна угода 4) бартерна угода
7. Яку позицію займає спекулянт, якщо прогнозує зниження цін в майбутньому: 1) довгу позицію 2) коротку позицію 8. Ціна опціону - це: 1) маржа 2) куртаж 3) комісійна винагорода 4) премія 9. Арбітражні угоди - це спекулятивні операції, які засновані на використанні: 1) різниці в цінах на одні і ті ж товари на різних товарних біржах 2) різниці в цінах на товари з різними строками поставки 3) різниці в цінах на взаємопов’язані у виробництві і споживанні товари 10. Найбільш ризикованими як для продавців, так і для покупців є: 1) форвардні угоди 2) угоди з негайною поставкою товару 3) офсетні угоди 4) онкольні угоди.
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Визначте переваги ф’ючерсної угоди. 2. Ознаки класифікації біржових товарів. 3. Види цінової стратегія продавця на товарній біржі. 4. Сутність і етапи вивчення біржової кон’юнктури. 5. Організація розрахункових операцій на біржі.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. При “настрою” біржового ринку “слабко” попит… пропозиції 2. Здійснювати біржові угоди дозволяється тільки … 3. Визначення рівня ліквідності 4. Опціон “call” дає право, але не забовязує … 5. Факторний метод прогнозування біржової конюнктури заснований на …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |